reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

biedna styna, boiedna Nadia.. się obie namęczycie..
szczerze z chęcią bym się z Tobą zamieniła i wytrwała do maja;-)
ale z 2 strony takiego bólu bym chya też nie chciała...
trzymam kciuki żeby szybko ju ż poszło i żebyś wkońcu miała małą przy sobie!!!
 
reklama
Mandrzejczuk - 35000?? hihihi - wiem, czepiam się ;)
Paula - dobrze wiedzieć, kiedy to nastąpi. Trzymam kciuki.
styna - jeszcze raz dużo siły Ci życzę.

A moja maluda tak jak mnie stresowała skurczami od 24tc, tak teraz siedzi sobie spokojnie i wcale sie nie spieszy...
 
Marzenko czuję różnice mianowicie krzyż mnie tak nawala że nie umiem wytrzymać, brzuch boli jak diabli, a do tego cały czas leci ze mnie pełno śluzu z krwią, więc możliwe że coś się rusza. No ale skoro już tyle wytrzymałam to chociaż do maja już chcę poczekać nie zostało mi dużo.
Dziękuję wam za ciepłe słowa, ja z tego bólu to nawet nie mam siły na kompie siedzieć, ale ma to też swoje plusy bo od półtorej miesiąca próbowałam P namówić aby mi lodówkę przestawić bo na jej miejscu chcę wózek stawiać, a jemu się ten pomysł nie podobał, a jak zaczęłam go dzisiaj prosić z tym bólem na twarzy to nawet sam z siebie półkę przewiesił aby bardziej pasowało.
 
styna, to może cos sie ruszy :) a na krzyż pogoń swojego , żeby cie pomasował, podobno strumień prysznica z raz ciepłą, raz zimną wodą pomaga. strasznie mocno trzymam za ciebie kciuki, nie tylko aby się juz skończyło, ale tez abyś miała dużo siłek.
 
lepidoptera te zero to tak z rozpedu ;-)
Styna tobie za ten porod to nagrode Guinessa powinni przyznac, ale ta Twoja Nadusia to uparta koza hehe mam nadzieje,ze z racji tego, ze dzisiaj juz Maj to pojdzie raz dwa trzy
 
zwykle waha się między 130 a 150, ale zdarzyło się ,że podczas fikania było i 170 do 185 ;)
 
Mój Mały ma zawsze albo 136 albo 140 i nigdy nie miał innego ;-)

stynko kochana oby poszło jak najszybciej. Wejdź tej swojej córuni na ambicję i niech już tak nie męczy Mamusi ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alex prawidłowe tętno dziecka jest od 110 do 160, podczas fikołków może podskoczyć na chwilę i też jest wporządku pod warunkiem że szybko się obniży. Przez tą moją małą za niedługo będę mogła być położną:-)
 
Do góry