reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Dziewczyny ja po kolejnej wizycie, szyjka skrócona całkiem, rozwarcie na dwa palce więc jeśli się wcześniej nic nie wydarzy (skurcze jeszcze są rzadko), to na 9 rano do szpitala. Jak rozwarcie będzie powyżej 3 cm to mnie zostawią. Jestem dzień po terminie więc już pora by była. Trzymajcie kciuki, bo chciałabym już tulić małą :-)
 
reklama
koniczynka ale przecież rozwarcie na 2 palce to 4 cm, to jak to jest, że Cię zostawią jak będą 3 cm??? :confused:
 
sorki chciałam napisać 3 palce lub więcej a wyszło mi 3cm :D Bo niewiadome jak to z tymi skurczami moimi będzie bo narazie są bardzo rzadkie :)
 
heh :) ale grunt, że szyjka zgładzona i coś już się dzieje, czasami dziewuszki walczą z bólami na porodówce, a na takie rozwarcie jak ty masz, muszą czekać. także jest dobrze i napewno bliżej niż dalej :)
 
Koniczynka, to teraz trzymamy kciuki za Ciebie:)
Ja dziś odebrałam wyniki na paciorkowca i na szczęście nic u mnie nie znaleźli:) Jestem happy:)
 
ja tez jestem po wizycie u gina, pobrał wymaz i w czwartek zobaczymy czy przypałętał sie paciorkowiec czy nie, oby nie.
wyszłam znowu zdołowana, bo stwierdził,że powinnam wrócić na oddział, tak jak jest zalecone w wypisie. myślałam, że uda się tego uniknąć. a tak się składa, że powrót został zaplanowany na moje urodziny :( dalej utrzymuje, że łożysko jest trzeciego stopnia i że mam bardzo wnikliwie liczyć ruchy maleństwa, dalej też utrzymuje, że jest za mała. tylko, że te ich wyliczenia można o kant d..y obić. na wypisie sprzed 2 tygodni mam wagę małej 2300, a wg niego po tygodniu mała waży 2200. napewno nie schudła, bo obserwuje, jak rośnie mi brzuszek, ruchy tez juz są inne, ewidentnie jest jej coraz ciaśniej. eh znowu zestresowałam się strasznie. w czwartek znowu mam przyjść na KTG i zrobi usg w szpitalu, znowu sprawdzi wagę i zobaczymy co i jak.
 
BVra o zgrozo ty sie masz z tym swoim lekarzem :/ wiecej on ci zaszkodzi niż pomoże bo wychodzisz z wizyty zdolowana i przejeta bidulu ale trzymaj sie dzielnie już bliżej niż dalej i będziesz miała bąbelka przy sobie , no tylko potem z pediatrami , pilelegniarkami środowiskowymi i poloznymi użeranie ahhhh mnie tez szlak dziś trafił ale opisze na głównym
 
Ja też już po wizycie, szyjka skrócona całkowicie, tylko rozwarcia i skurczy brak... Jak nie urodzę do 10 maja to mam się pojawiać co dwa dni na KTG...
 
reklama
bra nie zamartwiaj się, wszystko będzie dobrze :-)
dla pocieszenia powiem Ci że ten mój gin też jest jakiś dziwny...ostatnio badał mnie normalnie w koszuli Versace bez żadnego fartucha itp. no kurde to jest lekarz, powinien wyglądać jak lekarz a nie jak jakiś model z wybiegu... masakra...
jednym słowem beznadzieja !!!!!!
już mi się odechciało do Niego łazić, przysięgam !!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry