reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Chyba w ten weekend przetestuję coś na przyśpieszenie porodu... tylko co? Macie jakieś dobre i sprawdzone pomysły???
seks :-D:-D:-D


a tak poważnie to w pierwszą ciążę przechodziłam i próbowałam wszystkich podpowiedzianych sposobów - ostre jedzenie, chodzenie po schodach, mycie podłóg na kolanach itd itp ale na dzidzię to nic nie działa jak będzie chiała to sama sie pojawi a ty mama czekaj cierpliwie ;-)

Gratuluję wszystkich udanych wizyt!

ja dzisiaj robiłam badania, kolejna wizyta 6 maja a po niej to juz proszę prosto na porodówkę ;-)
 
reklama
koniczynka to teraz możesz już śmigać na porodówkę, już niewiele Ci zostało:)
majowa mamusia masz jeszcze miesiąc więc spokojnie, wszystko się zrobi samo:)

co do sposobów na poród- to nie mam sprawdzonych:-D ale poczekaj zanka do następnego tygodnia to powiem co mogło podziałać.Oczywiście chyba wybiorę ten najprzyjemniejszy sposób(teraz się ograniczam, od 2 dni post, żeby był ten maj), po co mi do szczęścia mycie podłogi:-D
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt, nie wymienię każdej osobno tyle was było na kontroli ostatnio :-) Ważne, że jest dobrze :tak:
 
aaniap, cieszę się bardzo, że się Ola zdecydowała. To znaczy, że już wtedy jak czułaś tą czkawkę tak nisko była juz główką w dół. Tak Ci termin przyspieszył, że nie wiadomo czy zdążysz do mnie wpaść na kawkę. Trampolina już rozłożona w tym roku, tak że Kubę pod pachę i zapraszam na ostatnie brzuszkowe spotkanie. Potem już z wózkami skoczymy na nowy plac zabaw :-).
lepi, gratuluje dobrych wieści.
jolkaa, ja chodzę tylko prywatnie i USG mam na każdej wizycie, czyli co miesiąc. Dla spokoju poradzę Ci, żebyś poszła i się przekonała, że wszystko ok, bo na kasę chorych to te sknery za często nie robią.
marzenka, a widzisz jaki duży chłopak, niepotrzebne nerwy między tymi USG miałaś. Cieszę się bardzo. Ja mam nadzieję że u mnie też te rozmiary się wyrównają, bo tak samo mam nerwa.
jaipur, Ty już coraz bliżej nasza czterdziestko, a wydajesz się najspokojniejsza ze wszystkich.
dombar, myślisz że podadzą Ci termin cc? Mi powiedziała że i tak czekamy na skurcze. Gratuluje udanej wizyty.
marsta, gratuluje wizyty, a czas tak przeleci, ze zobaczysz.
zanka, świetnie, że wizyta udana, to może okna umyj.
koniczynka, Ty masz termin na za 2 dni widzę na suwaczku. Mała duża, białka nie ma - super wieści.
Majowa Mamusia, fajnie, że lekarka tak dba, żebyś była w szpitalu wcześniej.
 
Gratuluję udanych wizyt :)

Matusia martwiłam się bo jakieś niecałe 7 tyg temu było ledwie 1500 gr a teraz co najmniej 1200 więcej - niemal drugie tyle jeśli liczyć ten górny zakres który podało usg. Mi 3000 do porodu wystarczy :D Ja miałam 3500 jakoś i mój A też coś koło tej wagi więc więcej Matusiowi nie wróżę :)
 
martsa futrzaczku , marzena , majapolka,daria , bra, zelka, aaniaaap, lepi, dombar, zanka, koniczynka, majowa mamusia
cieszę sie że wszystko ok po waszych wizytach
i ybaczcie że tak ogólnie..
ale przeczytałam wszystkie jednak nie jestem w stanie zapamietać której co miałam napisać...:zawstydzona/y: same widzicie ile was jest:-p
mycha będzie dobrze nie przejmuj się to już końcówka:tak:..

madziaaaa napewno wszytsko ok nie przejmuj się lekarzem:dry:

amandae mam nadzieję ze unfekcja szybko minie
 
A więc i ja się melduję szybko po wizycie.
Wszystko ok, krążek ściagnięty, miły masaż zrobiony:-), malutki sobie grzecznie spał. No i 2 maja mamy się wstawić w szpitalu:szok: No to w poniedziłałek wielkie spotkanie z moim synusiem. Chyba nie usnę z wrażenia.
 
reklama
Paula04, cieszę się, ze wszystko ok na badaniu! Mamy taki sam termin, a Ty szybciej Synusia będziesz miała, zazdroszczę.. Zdrówka i sił dla Was na poniedziałek!
 
Do góry