reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Gratuluję udanych wizyt :tak:
Ja też już po, wszystko w porządku, maly waży ok. 3200, 10maja już ostatnia wizyta i wtedy ustalimy termin cc. Jutro zanoszę kolejny wymaz mam nadzieję że paciorka już nie ma.
 
reklama
Kobietki gratuluję wszystkim udanych wizyt już spieszę donieść o swojej.

Więc tak. Wszystko OK. Młody tęno ma prawidłowe. Szyjka przygotowuje się do porodu ale "Spokojnie jeszcze Pani nie urodzi."
Na to ja, że ten 8 maja to też mi się wcześnie wydaje bo żadnych zwiastunów nie ma. To mnie doktor zastzrelił mówiąc "A kto Pani powiedział że Pani urodzi 8 maja. Pani ma urodzić do 22 maja."
Koniec końców wystawił mi już skierowanie do porodu i na KTG na 5 maja. Zwolnienie dostałam do 10 i jak nie urodzę to mam przyjść po kolejne - ale na wizytę już nie kazał się umawiać.
 
witam się, dziewczynki !
Melduję że jestem po wizycie. Z dzidzią wszystko ok, nie wiem ile waży bo coś sprzęt szwankował i nie chciał zadziałać. Mam L-4 do 5 maja, termin na 6-go więc liczę na to że nie pojawię się już u lekarza:-) nie chce mi się już łazić do Niego, chciałabym już urodzić.

Chyba w ten weekend przetestuję coś na przyśpieszenie porodu... tylko co? Macie jakieś dobre i sprawdzone pomysły???
 
Ostatnia edycja:
No to ja po kolejnej wizycie. Na szczęście białko w moczu bardzo spadło więc już nie muszę leżeć i nie muszę iść do szpitala :) Na USG wszystko w najlepszym porządku. Mała powinna ważyć między 3100g-3400g więc chyba niezle. KTG z małymi skurczami ale jeszcze daleka droga. Wczoraj miałam jakieś takie brązowo-galaretowate upławy ale nie wiem czy to od badania czy to ten cały czop odchodzi. Już się nie mogę doczekać :-)
 
reklama
To i ja się melduję po wizycie. Na szczęście wszystko dobrze, takie skurcze i różne inne dziwne bóle mogą występować do 5 razy na dobę, więc mam się nie martwić. Główka maluszka jest już bardzo nisko w kanale rodnym, ale szyja jeszcze jest uformowana i zamknięta. KTG nie odnotowało skurczy - jednym słowem wszystko w jak najlepszym porządku :-) Kolejna wizyta 13 maja i wtedy ginka da mi skierowanie do szpitala na 20 maja, bo jak mówi chce mieć mnie wcześniej w szpitalu na wypadek gdyby konieczna była cesarka ( z uwagi na moją drobną budowę ciała).
 
Do góry