reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
no ciekawe jak z tymi terminami bedzie, ale nie ukrywam, ze ten moj 21 Maj bardzo mi sie podoba, a czy Wy wiecie np. kiedy zaszlyscie w ciaze? Bo u mnie przytulanka byly 7, 9 i 12 dc, a potem chyba jakos 16dc, tak, ze z usg wychodzi, ze zaszlam 28 sierpnia i to by sie zgadzalo ;))
 
U mnie z obliczeń wynika 18 dc.

A pierwsze dziecko urodziłam 9 dni przed terminem więc wszystko się może zdarzyć :-) Teraz jednak wolałabym nie na majówkę, więc lepiej o czasie ;-)
 
Nasze przytulanki mialy miejsce od 6dc co drugi dzien i tak do 13dc, a 15dc baaardzo bolal mnie brzuszek i mialam okropne mdlosci, podejrzewam, ze wtedy doszlo do zaplodnienia :)
Ja natomiast Dziewczyny jesli bede miec te cesarke, to wychodzi, ze sie rozwiazemy pod koniec kwietnia... nie wiem czy nie zastukac rowniez do kwietniowek ;) hihihi
 
Ja też wiem, kiedy, w 11 dc jednorazowe zapomnienie ;)
Co do terminu, to synka urodziłam w dniu terminu, aczkolwiek mieliśmy problemy z szyjką i już w 29 tc chciał wychodzić, potem założony pessar, bez którego i teraz się pewnie nie obejdzie, i już myśleliśmy, że przenoszę, ale młody się uparł i przyszedł na świat w dniu urodzin mojego brata :)
 
reklama
Mi się szyjka skracała od 24tc ale całe szczęście się nie otworzyła do porodu. Ja urodziłam 3 dni przed terminem. Babcia miała super prezent- w jej święto dostała wnusia :-D Poród był wywoływany. Pewnie jakby nie był to Wiki by sobie jeszcze siedział w brzuszku, bo niby wszystko było gotowe do porodu ale nie chciało na początku nic iść. Szyjka się nie chciała rozwierać...
 
Do góry