reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Miałam USG dowcipne ;-)
na początku nic nie widziałam :wściekła/y:, tylko uśmiechy M i pani doktor, jak to maleństwo bardzo sie rusza, jakie ładne itp., a później ujrzałam ślicznego dzidziulka:-D, biedaczek dostał...czkawki!!!Słowo daję, tak to wyglądało:-D!!!
Żałuję tylko, że sprzęt jest w tej przychodni taki kiepski...była głucha cisza, więc o usłyszeniu serduszka mogłam tylko pomarzyć:wściekła/y: no i zdjęcia nie mam:wściekła/y:!!!
Bo szpitala nie stać na videoprinter za 2,5 tys.... mogłam wziąć cyfrówkę!!!
Takie są uroki NFZtu w małym mieście :wściekła/y:

Ale dzidziuś dorodny, 32mm :-D
Na pewno ma nóżki i raczki i duuuuużą główkę ;-)
No i jest JEDNO:-D!!! (chyba, że jest tam jeszcze jakiś żartowniś bawiący się w chowanego haha).

Aha, wg USG wiek ciąży jest taki jak na suwaczku :)
 
Cześć dziewczyny!
Miałam dziś pierwszą wizytę i USG. Maluszek ma 7,8mm i według USG to 6t5d czyli jest o dwa dni starszy niż według OM. Serduszko ślicznie mu bije. Cudowny widok i najwazniesze, że wszystko jest w porządku z dzidzią!
Dostałam foteczkę i jutro postaram się wkleić.
Następne USG mam za 4 tyg czyli w 11 tc.
 
Wczoraj dolaczylam do grona szczesciar, ktore mogly juz zobaczyc i uslyszec serduszko swojego malenstwa. Niesamowite :)))
Choc jakosc srednia to i tak sie pochwalę;) :
bd.jpg
 
reklama
Do góry