reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Lepidoptera trzymam mocno &&&& wszystko będzie super na pewno!! Ja też jestem cały czas głodna dosłownie... Muszę mieć coś cały czas do jedzenia przy sobie... ALe serducho jedno było widać na usg



 
no i gdzie koleżanki te zdjęcia? ;)

ja wklejam moje
dzidziol.jpg
male jakies wyszlo ale nie chce mi sie juz na serwer wgrywac bo pózno. pozdrawiam
 
Ja w 5 tygodniu dostałam krwawienia i pojechałam od razu do szpitala. To było dokładnie 26 sierpnia. Leżałam dwa tygodnie i co trzy dni miałam usg, bo zrobił mi się krwiak wielkości Dzidzi i monitorowali go. Oczywiście duphaston 3 razy dziennie. Teraz jestem w 10-11 tyg i siedzę w domu na l4. Muszę się bardzo oszczędzać i strach towarzyszy mi za każdym razem, jak idę do toalety.
Dodam, że u mnie te plamienia (potem już brązowe) utrzymywały się 3 tygodnie. Ostatnio w sobotę znów plamiłam dwa dni. Byłam we wtorek u gina i wszystko ok, a to plamienie to opróżnienie się krwiaka. Mama nadzieję, że najgorsze już za mną i Maleństwem.
 
Fajny fasol :-)

Ja niestety nie wkleję, pani doktor zepsuła przy mnie drukarkę i nie dostałam wydruku :wściekła/y: Ale dzidzia miała już wyraźną główkę, brzuszek, szkoda, że nie mogę pokazać. Następnym razem :tak:
 
reklama
Do wiadomości wszystkich dziewczyn,które chcą czy nie chcą bliźniąt.Mam dwie znajome na innym wątku,mamy bliźniąt i obie powiedziały,że na pierwszych USG (około 8-9 tc)było widać tylko jedną Fasolkę,lekarz badając brzuch palpacyjnie u obu stwierdził ciążę pojedynczą,macica była nie większych rozmiarów niż w ciąży pojedynczej.Na następnym USG (15-16tc) były już widoczne 2 Fasolki:tak:Dodam,że USG były robione na bardzo dobrym sprzęcie:tak:
 
Do góry