reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

poziomki plus jaki mogę przedstawic odnośnie leżenia w szpitalu jest taki, że ubezpieczyciel wypłaci ci kasiorkę za te dni. ja przemęczyłam sie te 4 doby, nie było wesoło, nie powiem, płakać mi sie chciało, ale teraz dostanę - nazwijmy to -rekompensatę ;))) a torebka juz upatrzona ;)))
 
reklama
Zanka to fajnie,że nowy lekarz okazał się ok. Ale z tym spojeniem to faktycznie dziwne moja mi tylko twierdziła,że wszystko się rozciąga. Aż jestem ciekawa co Ci powie na kolejnej wizycie .
 
jolek, o rozciąganiu mówił mi na temat więzadeł że słabną na skutek wysokiego poziomu hormonów, stąd te bóle w pachwinach. Ale..., przy macaniu kości łonowej czułam ból a to nie zwiastuje niczego dobrego. Nie powiedział mi tego wprost ale po minie domyśliłam się o co kaman.
No cóż, zobaczymy co to będzie!
Póki co zaczynam łykać chrząstkę cielęcą - fuuuj :-D
 
zanka - mam nadzieję, że tą chrząstkę to sprzedają w tabletkach a nie będziesz musiała obgryzać z kości tego świństwa....
 
Gratuluję udanych wizyt dziewczyny! A z tym spojeniem to sama jestem ciekawa, bo mnie w nocy boli, ale póki co to lekarka mówi, że się naciąga i dopiero jak ból będzie bardzo silny to wtedy będziemy się martwić. Więc czekam na wieści.
 
Kurde co lekarz to inna gadka!!!! Całe szczęście mnie od paru dni prawie nie boli. Zanka jak tam łykasz to w tabletkach czy w innej postaci wcinasz?
 
Zanka współczuję ja od samej nazwy chyba bym miała opór to połknąć, no ale to dla dzidziusia. Po za tym jedz dużo galaretki i ogólnie produktów co zawierają żelatynę.
 
reklama
Do góry