reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Alex - gratulacje, cudny maluszek :)
A ja najwyraźniej stoję w kolejce po fifolka, ale zanim kupię męskie śpioszki to poczekamy aż się potwierdzi na półówkowym. Chociaż jak na tym zdjeciu nie jest pindolek, to już nie wiem co :)
Ale fajnie wiedzieć :)
 
reklama
Alex super że Dzidzia zdrowa!:)Zdjęcie słodkie!:)
Ja ide jutro na wyniki i m.in.na glukoze i tez od razu na 75g.Mi gin powiedziała ze nie musze tej wyjsciowej robic ze moge spokojnie w domu wypic 75g i po 2 godzinach zgłosic sie do laboratorium.jesli wynik bedzie do 140 to wszystko git jeśli powyżej to już pewnie dalsze postepowanie.
 
Alex gratuluję dobrych wieści :):) Buziak dla Ciebie i maluszka :)

Ja też po wizycie i jednak potwierdził się synuś :) Na początku uparciuszek zacisnął nóżki i nic nie chciał pokazać,więc pani doktor stwierdziła że to pewnie dziewczynka bo się tak wstydzi, ale potem się pokazał.Buźkę też chował za łożyskiem potem kawałek się wychylił i zasłonił się rączką. Dzidzia waży już 790g, termin według USG na 4.05 czyli dwa dni szybciej niż według OM. Ogólnie wszystko dobrze jestem przeszczęśliwa:) Foteczkę wstawię jutro, zeskanuje bo telefonem w tym nocnym świetle kiepsko widać.

Salsera a jak Twoja wizyta ???
 
jolek - pisałam ale jeszcze cała w euforii, że na 80% stoję w kolejce po fifolka :) Chociaż łobuz tak brykał, że prawie nie szło go zbadać :) Tak więc mam nadzieję że potwierdzi się w połówkowym okiem innej lekarki. Ale fotkę mamy, i na moje nic innego niż ptaszek to być nie może. Dostałam oczywiście skierowanie na glukozę, idę w poniedziałek. Mam o tyle fuksa że rzut beretem od pracy laboratorium to nie muszę tam gnić tyle czasu (75 gr i trzy próby czyli razem dwie godziny), tylko mogę wracać na te przerwy do pracy. Oprócz tego mam zgodę na jogę, wszystko ok z szyjką i takimi tam, no i pani mnie pochwaliła że wzorowo przytyłam (jakieś 3-4 kg znaczy).
Taki śliczny sweterek chłopięcy dzisiaj widziałam na przecenie, nie wiem czy się jutro powstrzymam przed zakupem :)
 
Oj to gratuluję:) Mój robaczek jakoś dzisiaj nie był skory do pokazywania się. Właśnie obejrzałam sobie płytkę i łzy się cisną do oczu jak widzę to bijące ślicznie serduszko:)
 
reklama
Do góry