reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Jolek , Salsera, cieszę się ,że macie same dobre wieści:)

a dla oczekujących - samych pozytywnych emocji:)
ja mam dopiero za tydzień,ale bez usg, tylko wizyta.
 
reklama
Oto moj synus! Fotka nie jest tak ladna jak zeskanowana bo zrobilam aparatem zdjecie zdjeciu ale chyba bedzie widac ;) Wszyscy mowia, ze do mnie podobny hi hi
 

Załączniki

  • DSC02828.jpg
    DSC02828.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 30
Sroczka - super łobuziak :)
Ja fotkę wkleję, ale jak mi mąż w pracy zeskanuje. Tylko nie wiem czy mogę przed 22.00 bo to zbliżenie na sprzęt jest. :-D Mąż już wczoraj małemu tłumaczył że ma dbać o klejnoty.
Tylko teściowa rozczarowana bo liczyła na wnuczkę - wnuków mają już trójkę (z naszym 4) a wnuczkę tylko jedną. Wiecie jak mi się przykro zrobiło, i to mimo, że przekazał mi to mąż bo to on się podzielił nowiną. Na szczęście moja mama szaleje z radości i to mi wystarczy. Za każdym razem jak się widzimy pyta jak się czuje, zachwyca się brzuszkiem i w ogóle. Teście się w ogóle nie interesują mimo że razem mieszkamy. Nawet głupiego "ale już masz brzuszek nie rzucą". W zasadzie to nawet na samą informację o ciąży i zdjęcie baboka nie zareagowali jakoś bardzo radośnie. Teściowa jeszcze nam gratulowała, ale teściu to tylko "acha, w ciąży jest" walnął i wrócił do oglądania telewizji. Rozumiem, że przy takiej ilości wnuków to jeden dodatkowy nie robi różnicy, nie oczekuję też że wszystko się będzie kręciło wokół mojej ciąży, ale przykro mi czasami z tego powodu. Przepraszam, że tak trochę nie w temacie, ale jakoś mi się smutno zrobiło że nie potrafią się cieszyć razem z nami.
 
sroczka - sliczny synus, moglas wkleic obok zdjecie swojej buziuni to i my bysmy ocenily podobienstwo:)

salsera - nie przejmuj sie, z niektorymi tesciam to juz tak jest... Na szczescie masz jeszcze mame, ktora Cie wspiera i cieszy sie waszym szczesciem. A ze nie w temacie, kamcia wyjechala to moze nie doczyta. "Gdy kota nie ma myszy harcuja" Hihihihih:ninja2:
 
Dziewczyny sliczne bobaski, super, ze wizyty udane. Jak sie napatrzylam na te zdjecia to az sama musze sie zapisac na 3D zeby sprawdzic czy moje dziecie podobne juz do kogos :tak:

salsera olej dziadow, jak sie urodzi to na pewno im sie odmieni :-D
 
Salsera moi rodzice maję dwóch wnuków i jedną wnuczkę , wczoraj im oznajmiłam że kolejny wnuk będzie... mój ojciec aż bił sobie brawo że kolejny chłopak ( może dlatego że on miał same dziewczyny), więc to wszystko zależy od podejścia. Twoi teście pewnie będą się cieszyć już w realu jak urodzisz :)

Sroczka super fotka. Ja na buźkę mojego synusia nie mogę się napatrzeć :)
 
reklama
Lepi ważne, że szyjka ok, ciekawa jestem jak u mnie, czy dojdą kolejne leki. A masz dowcipną czy doustną?
[/LIST]

Dowcipną i co 4 godzinki aplikacja (w ciągu dnia). Nie wiedziałam, że jest wersja doustna.... przyznam, że byłaby wygodniejsza ;)

Dziewczyny, trochę nadrobiłam - śliczne zdjęcia, tzn. śliczne maluszki na nich ;)
Ciesze się, że wszystko u Was o.k. (szczególnie gratuluje Alex).

Salsera - Jolek ma rację, wszystko zależy od podejścia. Dla moich rodziców to będzie 7 wnuczątko (mają 3 wnuków i 3 wnuczki) i cieszą sie tak samo, jak za każdym razem :). Bo o teściach już nie wspomnę - mają wnuka i wnuczkę, ale już dorastających, więc dawno u nich w rodzinie maleństwa nie było i cieszą się ogromnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry