reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

alex - super wieści - gratuluję!!!
salsera, jolek - tez ogromne gratulacje!
sroczka- super fota - bardzo wyraźna - gratuluje udanej wizyty!

salsera....ja to bym olała tych tesciów skoro ich nie interesuje przyszły wnuk a najlepiej to im cos dogryźć....
ja rozumiem, że nie wszyscy będą skakac z radosci tak jak my po usłyszeniu informacji o naszej ciązy, ale do cholerki jasnej - tesciowie powinni!!!
 
reklama
Witajcie, ja właśnie wróciłam z USG. Pani gin oznajmiła mi,że wyniki są dobre. Sprawdzałam gdzieś na stronie normy oznaczeniowe i są ok. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć co coznacza skrót Abd? U mnie Abd=18,8cm - Może mi podpowiecie?
Poza tym powiedziała mi,że płeć zostanie pewnie zagadką do końca ciązy, bo na tym aparacie nic nie zobaczy:-(
Dała mi też skierowanie na mocz, morfologię i obciążenie glukozą 75g:baffled:
 
Persefona gratuluję dobrych wieści:) na twoim miejscu wybrałabym się do innego lekarza żeby sprawdzić płeć bo chyba by mnie skręciło z ciekawości :)
 
Alex, jolek, salsera, persefona świetnie ze takie dobre wieści wszystkie gorąco ściskam i gratuluję

:D:D zaczynam od uśmiechu bo jestem bardzo zadowolona z wizyty u ginka :D:D
maleństwo całe zdrowiuteńkie i serduszko, i główka, i żołądek, i nerki po prostu wsio :D wg usg mam teraz równe 22 tygodni więc dość zbieżnie z terminem i waży 461g, moje wyniki nie najgorsze - hemoglobina na granicy ale tragedii nie ma, jakieś odchylenia w hematokrycie, neutrofilach itp ale to nie ma znaczenia (z Mili miałam dokładnie tak samo) tylko gorzej że mam bialko w moczu i na razie brać urosept i powtórzyć badanie, kolejna wizyta 17 lutego, dzidzię widzieliśmy nawet w 3d mamy filmik ale akurat wtuliła się w łożysko i bardzo kiepsko widać, a i potwierdził córę -cyt. "jak się nie rąbnełem to jest dziewczynka:)"


Tylko teściowa rozczarowana bo liczyła na wnuczkę - wnuków mają już trójkę (z naszym 4) a wnuczkę tylko jedną. Wiecie jak mi się przykro zrobiło, i to mimo, że przekazał mi to mąż bo to on się podzielił nowiną. Na szczęście moja mama szaleje z radości i to mi wystarczy.

rozumie Cię doskonale przykre są takie sytuacje u nas "problemy" z teściami cały czas są, moja teściowa też jest udana bo jak się tylko dowiedziała że jestem w ciąży to gadała że musi być dziewczynka MUSI a jak po wiedzieliśmy już oficjalnie ze będzie córa t skwitowała krótko "no cóż następnym razem się uda będzie chłopak":baffled::baffled: ciekawe jak teraz zareaguje jak się dowie że znowu dziewczynka:sorry: aż mnie skręca na samą myśl
 
Julisia no to ja Tobie też gratuluję samych dobrych wieści. Widzę,że Twoja dzidzia też wstydliwa jak moja że nie chciała się pokazać i wtuliła w łożysko. Moja siostra się śmiała,że nie lubi się fotografować tak jak rodzice :D
 
Gratuluje wszystkim udanych wizyt.Bardzo sie ciesze ze wszystkie maluszki sa zdrowe ,teraz mozemy tylko czekac do maja aby zaczelo sie sypac.Ja niestety juz nie zobacze synka chyba ze pojde prywatnie do ginekologa ale szkoda mi kasy skoro wiem ze wszystko jest w porzadku a Alex daje znac o sobie kazdego dnia.W Polsce mialam dokladne badanie u swojej ginekolog i wszystko jest w porzadku z narzadami oraz pomiarami:tak: Dowiedzialam sie takze ze bedzie drugi chlopak :-D Po powrocie mialam kolejne usg tutaj i takze nie bylo zadnych problemow oraz potwierdzili ze bedzie chlopak.Kilka dni temu jak mialam robione usg to Alex wazyl 570g wiec calkiem spory:-D
 
reklama
sroczka - sliczny synus, moglas wkleic obok zdjecie swojej buziuni to i my bysmy ocenily podobienstwo:)

salsera - nie przejmuj sie, z niektorymi tesciam to juz tak jest... Na szczescie masz jeszcze mame, ktora Cie wspiera i cieszy sie waszym szczesciem. A ze nie w temacie, kamcia wyjechala to moze nie doczyta. "Gdy kota nie ma myszy harcuja" Hihihihih:ninja2:

he he wkleje jeszcze raz to samo zdjecie ale jak zeskanuje to bedzie ladniejsze i wtedy obok wkleje siebie albo jeszcze lepiej jak bylam dzidziusiem to ocenicie hi hi szczerze ja tez widze male podobienstwo ;) W sumie to wolalabym zeby po mnie odziedziczyl rozumek albo najlepiej i rozumek i urode he he he
 
Do góry