reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Dziweczyny, ale Wam zazdroszczę, że już miałyście pierwsze USG i widziałyście swoje Fasolinki. Ja muszę jeszcze poczekać do 5 października.
 
reklama
a ja juz nie moge sie doczekac drugiej wizyty 7 pazdziernika, bo wtedy zobacze juz serduszko :-D
A tu moje pierwsze usg, mama to ledwie zobaczyla co na nim jest, ale ja widze te piekne i dorodne 1,5 milimetra :-D


Uploaded with ImageShack.us
 
Dziekuje :-) ja tam juz oczami wyobrazni widze malego siusiaczka :-D bo chcialabym synka ;-) same kobitki w rodzinie i jakis facio, by sie przydał
 
hehe mandrzejczuk jak się chce to się widzi:tak: śliczny...
trina i pozostałe dziewczyny trzymam kciuki..

wogóle co do usg pamiętam że pokazałam żonie mojego brata (a tej akurat niezbyt lubię;-)) usg... i już było widac normalnie dziecko , nie że fasolka... widać główkę nózki ,rącczki , każdy kto oglądał to wiedział...
a ona do mnie..." gdzie to ma głowę a gdzie nogi":baffled: myślałam że ją jeb** za ten tekst... już więcej usg żadnego nie zobaczyła:-D
 
Coraz bardziej lubie tu zagladac :) tyle tu radosci i szczescia...

Ciesze sie z kazda z Was Waszym malenkim szczesciem i mocno trzymam kciuki za te co sie jeszcze martwia co bedzie dalej.

Kamcia - jestes nieoceniona! dziekuje za odpowiedz! pomoglas mi podjac decyzje, wiec w ten piatek rezygnuje z wizyty na pewno. Teraz tylko borykam sie z myslami czy tydzien roznicy pomiedzy jednym USG, a drugim to nie za czesto... w sensie czy leciec na to USG do Polski...
Dziewczyny, mam prosbe... Jak jestescie u swoich lekarzy, zapytajcie o to dla mnie prosze...
Jak juz sie upewnie co do tego to kupuje bilety i lece do swojego ulubionego Pana Doktora, ktory przyniosl mi tyle dobrych nowin w ciazy z Aleksiem :)
taki lekarz to pozniej prawie jak czlonek rodziny, jaki wujek czy co, w sensie emocjonalnym dla mamy dzidziusia :) pamietam, ze po narodzinach Aleksia wyslalam mu sms-a z Anglii, nie odpisal na niego oczywiscie, ale na pewno czytal :) (byc moze dostaje takich setki) :p

Co do wagi Aleksa, to wynosila 4350g, tylko, ze dodatkowo zle sie ulozyl z glowka i nie dalam rady go urodzic, w ogole nie wszedl do kanalu rodnego, bylam po terminie 2 tyg, wodu zielone, 15h na koncie i zdecydowali ze tna (ja jeszcze w amoku jakims zapytalam, czy nie moga mi pomoc za pomoca kleszczy - glupia!) ale nie bylo co lapac tymi kleszczami na szczescie! ciesze sie dzisiaj, ze mialam te CC, jedynie co, to brzucho po cieciu mialam jak w 6 mies. ciazy i to trwalo jeszcze 4 mies., dopiero potem zaczal mi malec... duzo wolniej niz po PN... laktacja tez przyszla dzien pozniej, w 1 dobie nie mialam czym karmic maluszka i sie martwilam bardzo, ale polozne kazaly dawac cyca mimo wszystko, a na drugi dzien byly balooony :)

jeszcze raz prosze zapytajcie lekarzy czy moge tak 2x USG prenatalne w odstepie 1 tygodnia... z gory dziekuje! :)
 
Mandrzejczuk faktycznie mini kropelka :-)
Ja tez jeszcze muszę poczekać na USG, jeszcze cały tydzień, nie jesteście dziewczyny same... Ale to będzie bardzo ważne badanie, koniec 8 tygodnia, początek 9 wiec już wszystko co być musi być powinno. Nie będzie dyskusji. Bardzo się denerwuję.
Nadal bolą was piersi? Bo mnie od dwóch dni jakby ciut mniej, tylko sutki nadal wrażliwe... Już sobie wkręcam najgorsze scenariusze.
 
reklama
Do góry