reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

jolek zadzwoń tam gdzie masz mieć wykonywane badanie i zapytaj, bo w większości nie wymagają bycia na czczo tak jak napisała Żelka jedynie po wypiciu glukozy nie wolno nic jeść ani pić
 
reklama
Dziewczyny
Miałyście już robione badania krzywej cukrowej?
Ja mam teraz właśnie zrobić ale na samą myśl o wypiciu jakieś glukozy mnie odrzuca, bleeee :-)
lepi fajnie ze wszystko ok..

ja dziisiaj też na macance byłam:-p
i również wszystko ok, ciśnienie ook , serduszko bije... i wszystko , moczu nie sprawdzała bo byłam z małą i nie miałam jak iść do wc się załatwić:-D

ypra gratuluję udanej wizyty i chłopca:tak:
 
Wiecie co, tak czytam jak piszecie o wadze waszych maleństw i to moja córcia to chyba jest dość spora, bo w 20 tyg. ważyła 460, aż moja pani gin. powiedziała, że duża dzidzia. Ja jestem osobą dość drobną i niewysoką. Mój synek ważył 3960 i miał 57 cm jak się urodził( poród naturalny) i coś czuję, że siostrzyczka moze dorównać braciszkowi:) Aby go nie przerosła, bo bardzo chcę urodzić naturalnie.
 
reklama
Do góry