reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

ewcia nieważne co było ważne co jest i tego powinni się trzymać lekarze i radzić sobie z tą sytuacją. Bo od gadania nic dobrego się nie stanie, a wręcz przeciwnie, Twoje samopoczucie jest najważniejsze. I życzę poznania upragnionej płci maluszka przy następnej okazji.

A ja dzisiaj mam kolejne usg, troszkę oszukaliśmy i byliśmy na tamtym wcześniej niż powinniśmy na połówkowym ,ale trochę się denerwowaliśmy czy wszystko ok , poza tym tatuś uwielbia oglądać maluszka.
No ale wracając do sedna, dzisiaj o 20 oglądamy maluszka na połówkowym- trochę się denerwuje, mimo, że wszystkie parametry z połówkowego udało się sprawdzić w 19 t. No ale wiadomo, człowiek zawsze niepotrzebnie się stresuje.Więc muszę iść się pomasować , zrelaksować a potem obiadek, czekamy na tatusia i razem na usg.
 
reklama
Jaipur- ja płeć znam od 4 tygodni ;)
ale mimo wszystko dziękuję :))


a gadanie, no cóż troszkę przykro się zrobiło...
ale staram się nie myśleć o tym...
 
Ewcia Nie przejmuj sie tym gadaniem. Nie posluchalas jego to teraz chce Ciebie obarczyc wina. Ciekawe co by mowil jakbys to smao miala jakbys wiosna zaszla. Niektorzy lekarze sa straszni. Az brak slow eh...
 
Ewcia nie przejmuj się gadaniem, ja też poroniłam w tamtym roku w październiku a teraz jestem w ciąży (patrząc na suwaczek mamy ciążę w tym samym wieku). Nit i nie skomentował,że za szybko zaszłam!!!!
 
Już mi przeszło...


Jolek-
w moim przypadku, to jest troszkę inaczej, bo ja jestem po cięciu cesarskim...


ale dokładnie tak jak nap. Karolq co by było gdybym miała to samo jak bym zaszła wiosną...
a zapewne by tak było, niektóre kobiety zachodzą w ciąże po cc 2, 3 miesiące i nic im się nie dzieje...
my odczekaliśmy 10 msc i niestety...
 
ewcia słonko bądź dobrej myśli i nie przejmuj się gadaniem. Wszystkie jesteśmy z Tobą i Krzysiem.Wierzymy że na pewno będzie dobrze!!!:):)
 
ewcia - staraj się nie myśleć o tym głupim komentarzu:baffled:
rozumiem, że trochę Cię "rozwalił" psychicznie, bo ja się czułam tak samo jak mi moja ostatnio powiedziała, że jestem PRZEWRAŻLIWIONA mówiąc o wynikach badań prenatalnych (dwa parametry badania serduszka były nieprawidłowe - wyraźnie napisali),a ona mi mówi, że to jest NORMALNE:wściekła/y:
 
Lepidoptera- niestety nic na to nie poradzimy...
ale już jedna z dziewczyn mi nap. aby jak doktorek znów zarzuci tym samym komentarzem powiedzieć stanowczo, że już to przyjęłam do wiadomości i że mam dobrą pamięć i że nie musi powtarzać tego co wizytę...



z jednej strony, zapewne to tak zaznacza, że za wcześnie bo może się boi...
nie patrząc mam już jedną sprawę z lekarzem... i kto wie co doktorkowi chodzi po głowie... ogólnie jest dobrym lekarzem...
 
reklama
ewelcia nie martw się gadaniem..
ja to bym mu coś odpowiedziała....:wściekła/y:

będzie dobrze zobaczysz,.. i jeszcze będziesz miała okazję mu to powiedzieć że się pomylił:tak:
a może jakbyś chodziła o tego 2 lekarza co powiedział ze już możesz??
trzymam kciukaski za Ciebie ,a mąż jeszcze bedzie miał okazję....:tak:

miałam jeszcze coś napisac ale ten mój rzylazł i mnie zagadał:sorry2:
 
Do góry