reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
hej ja tylko na chwilę....
więc tak.. byłam wczoraj u ginki na połówkowym i zbadała mi dzidzię we wszystkie strony :-p wszystko w porządku i dziecko cały czas o tydzień starsze niż na suwaczku:tak: poza tym serduszko pięknie bije bez żadnych szmerów i jest jak najbardziej ok
zdjęcia nie mam jako takiego bo jak tylko się położ yłam na fotelu to dziecko zaczłęo skakać tak że cały brzuch mi chodziła aż ginka mówi żebyśmy sobie popatrzyli:-D:szok: szok dosłownie:tak:
płeć... hmmm no i tu nie ma całkowitej pewności bno małe miało złączone nóżki ale mówiła że nic tanm nie widać, choć może mieć podkurczone ale wątpi więc raczej dziewczynka:tak:
mój się z nią kłócił że to na 100% będzie chłopak:-D a mi się śmiać chciało:-p
Vi się wsłuchiwała w serduszko maleństwa i się cieszyła:-)
a ja ogólnie zadowolona jestem z wizyty
aha i tragiłam na tą samą ginkę co jeździłam do niej w pierwszej ciąży i nawet policzyła mnie za samą wizytę a USG zrobiła gratis:-p:zawstydzona/y: się ucieszyłam bo więcej kaski w kieszeni
ale cieszę się ze to ona była bo jakoś jej najbardziej ufam z polskich ginów tutaj:tak:
to by było na tyle ;-) odezwę się później bo znów nie będzie nas cały dzień:sorry:
 
Dołączam się do gratulacji. Cieszę się, że wszystko ok :-)

Dzwonili do mnie z przychodni, mój lekarz bierze 31.12 wolne (pewnie gdzieś jedzie na sylwka;-)), no i mam usg połówkowe 29.12. Bardzo się cieszę, już nie mogę się doczekać. Zawsze to 2 dni mniej zamartwiania :-)
 
poziomki GRATULACJE!!!! ale fajny babiniec Ci się szykuje :-) dobrze ze wszystko w porządku i dziewczynki ładnie rosną.

Viki super wieści oby zawsze takie :tak: no to ty też juz mały babiniec bedziesz miała a kiedy nastepna wizyta?

Czy któras z Was miala robione badania na Hiv? Bo mnie dzis ginka pytala czy chce zrobic, no wiec zrobie.

ja miałam robione coraz częściej lekarze w standardzie zlecają te badanie i w sumie słusznie, tylko powiem wam że byłam pewna tego że wszystko jest w porządku to mimo to poprzez całą tą otoczkę - podpisywanie dodatkowych zgód, wyniki w zalakowanej kopercie itp to zaczęłam mieć małego pietra
 
reklama
Do góry