reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Gratuluje wszystkim mamusiom udanych wizyt. Troche wam zazdroszcze, bo moja dopiero za 18 dni i wlecze mi sie to strasznie.
Napiszcie jesli mozecie ile kosztuje to USG 3D lub 4D, bo ja tu w UK widzialam oferte od 130-200 f. Masakra


Ceny pewnie zależą od gabinetu i lekarza, ale w Toruniu za badanie 3D - 4D trzeba zaplacić od 200- 300 zł jak się ostatnio orientowałam. Także, jeśli przeliczacie, to różnica spora:tak:
 
reklama
Mój lekarz za 3D policzył sobie 150. A płytkę też dostaliśmy z kilkusekundowymi filmikami i zdjęciami. Zobaczymy ile za połówkowe weźmie
 
Ja w Gdansku na kazdej wizycie mam usg 4D , pani dr nagrywa mi cale usg na plytke, do tego drukuje kilka zdjec, w tym jedno w wiekszym formacie do ramki :)
Place 150zl

Wczorajsza wizyta potwierdziła ze bedzie corunia:) Wszystko w porzadeczku :)
Z malutkiej taka akrobatka, miala taka dziwna poze, kolanami prawie dotykała glowy ale to podobno normalne w tym tygodniu ciazy ..
Poza tym raczki trzymala albo za glowa albo za uszko i nie chciala sie za bardzo nam pokazac .
Pozniej wstawie fotki :)
A wazy 210g.
 
to duzo:szok:
u mojego gina w pl płaci się 150 zł za 3d+ godzinna płyta:tak: no i kilka zdjęć..
tu płacę 200e za to samo:sorry2:
ale nie wiem czy z tym malcem pójdę bo polikwidowali polskie gabinety z 3d i został jeden 260km od nas...:-(
 
godzinna płyta VI? to długo cię trzyma na fotelu, u nas chyba by panie w kolejce zamną to dali czadu. :)

u nas 100-150 zł 3d. a 4d z płytą - 200 zł.


vi a 4d ci nie robi?
 
dariaa Gratuluję córuni
Ja w cenie 300 miałam 2D, 3D, 4D na raz i wszystko nagrane na płycie nagranie trwa 30 minut, a zdjęć to z 20 mi dali.
 
reklama
godzinna płyta VI? to długo cię trzyma na fotelu, u nas chyba by panie w kolejce zamną to dali czadu. :)

u nas 100-150 zł 3d. a 4d z płytą - 200 zł.


vi a 4d ci nie robi?
sorki.. cała wizyta trwa godzinę , filmik pół.... bo właśnie sprawdziąłm jak zapytałaś:zawstydzona/y: mój błąd..
ale to jest wizyta umawiana wcześniej więc nie moga baby za mną być wściekłe bo przychodzą póxniej:-D
a powiedz mi czym się różni 3d od 4d to ci powiem jakie miałam...:-p bo ja właśnie się nie znam na różnicy...

 
Do góry