reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Dziękuję Wam!!!


Co jest najgorsze w tym wszystkim to, to, że to jest jedno z najgorszych powikłań...

Jeżeli macica nie utrzyma Malucha, to wtedy nawet nie chcę myśleć co będzie...
no, a mięsień może puścić całkowicie...

Ewcia trzymam &&&&&&&&&&. Jutro się wszystko wyjaśni, proszę nie nastawiaj się na najgorsze.

mimi20
śliczne fotki,dzidzia fotogeniczna:))
 
reklama
Oj ja mam dzisiaj zły dzień ponad 4 godziny spędziłam na pogotowiu po tym jak szefowa mnie tam wygoniła a właściwie zawiozła na wózku. Problem jest taki że mdleję dzisiaj już 6 razy, bez żadnej przyczyny tak po prostu, mdłości się skończyły to zaczęły się omdlenia. Dzisiaj jest tak źle że nawet 10 minut nie umiem ustać odrazu się przewracam. Zrobili mi pełno badań wzięli masę krwi i nic nawet EKG zrobili na wszelki wypadek i NIC!!! Na koniec usłyszałam diagnozę "JESTEŚ W CIĄŻY, WIDAĆ TAK JUŻ BĘDZIE"
 
Styna obawiam się właśnie tego jakbym wróciła do biura(mój facet za to panikuje jak o tym słyszy).Jak pracuje zdalnie się nie przewracam:-D , ale przecież oficjalnie mam L4.No ale w związku z tym robię tylko z czym nikt inny sobie nie radzi, to co mogę to zlecam innym.
Lekarz u którego byłam na kontroli, bo moja gin jest na urlopie(opala się skubana w ciepełku), jak mu powiedziałam ,że mdleje- no to takie uroki ciąży.Tak, tylko ,że ja mdleje wystarczy ,że wyjdę np do sklepu.Bo w domu to wiadomo, że położe się jak mi słabo.To głupek żartował- no ale jakoś pani tu doszła.Bo zaparkowałam auto prawie pod drzwiami gabinetu- zaproponowałam aby wyjrzał.Debilny komentarz wybaczyłam, zapytałam się czy zna mój przypadek tak dobrze, aby nawet bez karty ciąży wydawać diagnozę? więc uprzejmie się zapoznał, wystawił zwolnienie do powrotu mojej gin.
 
jaipur mi wystarczy, że postoję koło szafki jak wodę na herbatę gotowałam, poprostu parę minut mi wystarczy, i na ironie jak leżę czy siedzę to czuję się pełna sił i energii. Niestety lekarzom łatwo ironizować na ten temat, ale założę się jakby sytuacja dotyczyła ich samych nie byłoby im do śmiechu, bo to naprawdę utrudnia życie, skoro robiąc se herbatę muszę 2 razy usiąść w między czasie, a jeszcze 2 dni do pracy muszę pochodzić.
 
Ewciu trzymam kciuki i ściskam aby wszystko było dobrze:-), bardzo czesto lekarze się mylą, powiem ci że jak byłam z Madzią w ciąży i robiłam badania krwi to przyszedł mi wynik z laoratorium że mam żółtaczkę typu C, nie maszpojęcia ile się napłakałam.Zaraz robiłam powtórkę badania, robiłam też swojej starszej córce, mężowi cała rodzinkę wysłałam na badania, wydaliśmy kupę kasy na te badania i okazało się że w laboratorium popełnili bład i wszystkie moje wyniki są ok.:angry:
Ale ile łez wylałam to moje.:-(
Styna bidulko wspólczłję złego samopoczucia
 
jolek27 twarda jestem idę do pracy zostały mi 2 dni a potem urlop, a na poważnie głupio tak na zwolnieniu wylądować przed samym urlopem, no ale szefowa wyrozumiała więc mam przyjść spróbować jak nie dam rady to wyjdę wcześniej.
jaipur nie boję się bo zawsze czuję kiedy to się zbliża, jak tylko czuję że robi mi się nagle dziwnie gorąco to szukam miejsca aby natychmiast usiąść lub się położyć.
 
reklama
hej kobitki :) wczoraj miałam wizyte niestety tez mam niska hemoglobine wiec dodatkowy kompleks witaminek.Jeszcze jakis stan zapalny mi sie przybłąkał dodatkowe globulki :( ehhhh ale ważne ze z dzidzią wszystko ok :)
a w sobote jade na usg 3 d :)
Pozdrawiam i trzymam &&&&& za wszystkie wizyty :)
 
Do góry