reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

poxo a ja pomyslalabym, ze ta druga plamka to drugi pecherzyk ciazowy... jestem ciekawa czego sie dowiesz na nastpenym usg :-)

Nawet nie mów... :-p nie wiem... zobaczymy co powie... ale myślę, że jakoś by zareagował wcześniej na to... chyba zostało mi czekać tylko do 26-go...
 
reklama
angie spora fasolka jak na wczesna ciaze :-) no i super!!

poxo ja tez bym pomyslala ze to drugi pęcherzyk :-p
 
no to mogę sie pochwalić że byłam u gina i moje szczeście ma juz 2,2 cm :) i tak wariowało że nawet do zdjęcia go nie moglismy ustawić ;) ehzzz jaka ja szczęśliwa jestem :D
 
Nie wiem czy wkleiła się moja fasolka.Zdjęcie w 7 tyg. czyli tydzień temu troszkę słabo widać, bo z telefonu robiłam :) serduszko już bije...
 
Zdjęcie001.jpg
 
reklama
Jutro wybieram sie na USG, licze na ładne zdjęcie i bijące serduszko :)

Niektóre maluszki sa faktycznie sporych rozmiarów :)
 
Do góry