reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Dziewczyny jestem po wizycie...jestem załamana muszę jechać do szpitala wody mi się sączą (już wcześniej miałam takie wrażenie ale myślałam ze posikuje)żadnego rozwarcia nie ma ni co tylko mała trochę niżej główką ...muszą mnie na oddział położyć i obserwować także już wrócę z małą..:-)mam nadzieję że szybko bo tam zwariuje już siedzę i beczę..a mój w pracy i tel.nie odbiera ehhhh Mam nr.zapisany chyba do Goli jak coś napiszę..
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie...jestem załamana muszę jechać do szpitala wody mi się sączą (już wcześniej miałam takie wrażenie ale myślałam ze posikuje)żadnego rozwarcia nie ma ni co tylko mała trochę niżej główką ...muszą mnie na oddział położyć i obserwować także już wrócę z małą..:-)mam nadzieję że szybko bo tam zwariuje już siedzę i beczę..a mój w pracy i tel.nie odbiera ehhhh Mam nr.zapisany chyba do Goli jak coś napiszę..
ankusch jesteśmy z Tobą, to pewne wrócisz już z maleńką:) wszytsko będzie dobrze, pisz śmiało, dam znać dziewczynom. Bądź dzielna!! Trzymamy za Was dziewczyny kciukasy &&&&&&&&&&&
 
Kochana Ankusch na pewno jesteś zaszokowana, ale dobrze, że to wyszło teraz. Dostaniesz pewnie oksytocynkę na wywołanie, jakieś antybiotyki na osłonę Małej i będziesz ją tulić, z pewnością już niedługo!!!
Pisz do nas, jak rozwój zdarzeń. Trzymamy mocno kciuki, na pewno będzie dobrze!!!
Ps. A jeszcze niedawno pisałaś, że chciałabyś usłyszeć na wizycie, że masz jechać do szpitala rodzić, widzisz, wykrakałaś :-)
 
Dziewczyny jestem po wizycie...jestem załamana muszę jechać do szpitala wody mi się sączą (już wcześniej miałam takie wrażenie ale myślałam ze posikuje)żadnego rozwarcia nie ma ni co tylko mała trochę niżej główką ...muszą mnie na oddział położyć i obserwować także już wrócę z małą..:-)mam nadzieję że szybko bo tam zwariuje już siedzę i beczę..a mój w pracy i tel.nie odbiera ehhhh Mam nr.zapisany chyba do Goli jak coś napiszę..
Kochana,trzymaj sie i czekamy na jakies wiesci od was,trzymam mocno kciuki za szybkie rozwiazanie :-)

A Ja mam jutro wizyte w szpitalu z ginekologiem :tak: ciekawe czego sie dowiem:confused:
 
Ankusch powodzenia, trzymam kciuki i czekamy na wieści:tak:



Kochana,trzymaj sie i czekamy na jakies wiesci od was,trzymam mocno kciuki za szybkie rozwiazanie :-)

A Ja mam jutro wizyte w szpitalu z ginekologiem :tak: ciekawe czego sie dowiem:confused:

powodzenia na wizycie, też jutro mam wizytę :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ankusch ja też płakałam że mi kazali zostać na oddziale a widzisz jaki tego efekt!! Trzymaj się tam skarbie, wszystko będzie dobrze zobaczysz!!!!
 
Do góry