reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

aneta431 wiem, wiem że to nie siusiak hehe, chodziło mi o to czy to ten ogonek w sensie kość ogonowa i obok niego wyrosną dwie nóżki??
 
reklama
Zarodki na tym etapie maja ogonki ;)

Nim sie dowiemy plci minie duzooo czasuuuu.

Pamietam ze w ciazy z Mackiem na USG w 22tc lekarz nie byl pewien czy widzi jego siusiaka czy pępowine, a wiec do 36tc zylismy w niepewnosci czy to chlopak bedzie czy nie :p
 
Dziewczyny:-)ja sie naczytalam w necie mnostwa rzeczy:-) no i narzady meskie i zenskie wygladaja identycznie do 12tc, wiec jak w 12tc ktos bedzie wam chcial plec wmowic to nie wierzcie;) pozniej duzo mozna cos zobaczyc, ale nigdy nie ma calkowitej pewnosci:-D
 
Nie wyglądają identycznie - są malutkie i podobne, ale nie identyczne. "Zwykły" ginekolog, zwłaszcza na starym, wieloletnim sprzęcie faktycznie może zgadywać, ale najlepsi specjaliści od USG, zwłaszcza diagności wad prenatalnych - albo wiedzą i mówią, albo mówią, że nie widać ;-)
 
Nie wyglądają identycznie - są malutkie i podobne, ale nie identyczne. "Zwykły" ginekolog, zwłaszcza na starym, wieloletnim sprzęcie faktycznie może zgadywać, ale najlepsi specjaliści od USG, zwłaszcza diagności wad prenatalnych - albo wiedzą i mówią, albo mówią, że nie widać ;-)


oj tam:-) czepiasz sie szczegolow;-)ok prawie identycznie. Raczej wszystkie chodzimy do "zwyklych" ginekologow wiec lepiej wiedziec zeby sie w 12tc nie sugerowac plciao ktorej wspomniec moze lekarz;-)
 
onanana sliczne zdjecia a malenstwo rosnie i juz takie duzo jest :-D
W 12tc plec i moze wyglada identycznie ale dla dobrego specjalisty z dobrym sprzetem mogby okreslic plec po nachyleniu i ulozeniu narzadow plciowych :tak: ale lekarz musi miec niezle doswiadczenie zeby to zrobic :tak::-)
 
Mysle ze jest szansa rozpoznac płeć dosc wczesnie, np przy USG 4D. Natomiast na czarno bialym to moze byc roznie. Gin moze pomylic siusiaka z pepowina jak to bylo w naszym przypadku, gdzie nie mial pewnosci. Znam tez przypadki gdzie lekarz rozpoznal inna płeć, a urodzilo sie dziecko innej :)
 
Zarodki na tym etapie maja ogonki ;)

Tak tak, właśnie wiem, ze mają i czy ten ogonek własnie widać na tym zdjęciu??
No bo mnie dziwi że taka mała kruszyna i że to nie jest jedna plamka tylko jakieś ksztalty już są:)
Chyba ze tak ładnie pozuje moje maleństwo hihi

Dziewczyny a co do płci, to pewnie każda z nas się na cos nastawia:-)
Ja oczywiście też ale najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe i teraz chciało nam pięknie rosnąć:tak:

SSabrinaa dziękujemy za komplement:) Mi się też wydaje że śliczne jest:p I wszystkim się podoba tylko jakoś moja teściowa nie wyraziła zachwytu hehe
Ale już kruszynce wyjaśniłam, ze teściowa trochę zołzowata i że ma się nie martwić, bo wszyscy ją będą bardzo kochać;-)( tzn kruszynkę)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry