reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

dziś wróciłam ze szpitala

na patologi spędziłam 6 dni,a to za sprawą podwyższonego tętna dzidziusia- moj lekarz stwierdził że srednia z pół godzinnego badania 160 jest podejrzanie za wysoka, wiec wysłał mnie na oddział- tak okazało się ze tętno nie jest najgorsze, ale na wszelki wypadek potrzymają mnie na obserwacji i tyle.

niestety uzyskanie dokładnych informacji było dośc trudne - małomówni ci lekarze ;) naszczescie jestem juz w domku i spokojnie czekam na rozpoczęcie akcji porodowej

widzałam tu gdzies ze któras z was tez miała problemy z tętnem dzidziusia - muszę to wszystko nadrobić
 
reklama
Hej mamusie 2in1 i szcię☺ściary rozpakowane:-)

Na wczorajszym KTG zapis prawidłowy, żadnych skurczy porodowych:wściekła/y:, rozwarcie na 3 cm i tyle, mam czekac na rozpoczęcie akcji, bo wszystko gotowe, tylko moja Hanusia nie jest gotowa do wyjścia. A mamusia i cała reszta rodziny nie może się doczekać.
 
clifordzik - fajnie ze wszystko z meuszkiem dobrze iwyglada na to ze bedziesz jedna z nejblizszych marcowychmamus:) szczeciara!:)

Kasienko - albo ty jeszcze orzed clifordem smigniesz?? wow 3 cm kurcze lada dzien- trzymam kciukasy!!!!
 
clifordzik - fajnie ze wszystko z meuszkiem dobrze iwyglada na to ze bedziesz jedna z nejblizszych marcowychmamus:) szczeciara!:)

Kasienko - albo ty jeszcze orzed clifordem smigniesz?? wow 3 cm kurcze lada dzien- trzymam kciukasy!!!!
Ale przy drugim dziecku, oraz po rewolucji zwiazanej z rotawirusem, to nic takiego(słowa doktora) ,a jeszcze tydzień temu mowił ,ze lada dzień,ze tygodnia nie przechodze i co?? nic:-(
 
nie martw sie ;-)powiem ci ze ci gincy i polozne to tak tez nam troche w glowach mieszaja bo ile razy mowia ze to juz tuz tuz i my czekamy i czekamy a wcale tak szybko to nie przychodzi... a ja wlasnie slyszalam ze jak jest drugi dzidzius to podobno szybciej to idzie jakos?? mnie sie wydaje ze nawet skoro tak powiedzial to i tak to jest troche wrozenie z fusow juz przy takim rozwarciu...tzn wydaje mi sie ze jak ci sie juz zacznie to prze to ze to drugi dzidzius to po prostu sam sobie szybko chlupnie i wyjdzie:tak:ja tam mysle ze do konca tyg bedziesz juz tulic swoje malenstwo - czego ci jak najbardzej zycze;-)
 
a ja trzymam się ostro hahahahhaa
owszem brzuszek zjechał w dół, ale główka małego jeszcze wysoko. Trochę się uspokoiłam, serduszko bije jak dzwon, mały się wierci, wód jeszcze dużo, łożysko jeszcze nie stare.
Spokojnie do tego 14 doczekam
wink.gif
tzn. dotoczę się
cool.gif
Synuś waży 3300g, więc jakimś specjalnym gigantem nie będzie.
Badania wszystkie jak na ciążę ponoć idealne
uffffff
 
reklama
Do góry