reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

no to wygląda na to, że u nas dziewczynka!! :-) :-) :-)

Natalka3.jpg
 

Załączniki

  • Natalka2.jpg
    Natalka2.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
reklama
katjusza77 gratuluję ślicznej dziewuszki

U mnie wyniki niestety się pogarszają, czerwone krwinki i hemoglobina spadają mimo brania lekarstw. Ostatnio mam zawroty głowy i parę razy aż czarno mi się robiło przed oczami aż w szoku byłam, że oczy mam otwarte a tu obraz mi się zaciemnia. Dziś pani ginekolog powiedziała, że tak w ciąży bywa i że nie ma się czym przejmować. No jakoś mnie to nie pocieszyło.
 
Tak, nareszcie skończył się ten koszmar, szczęśliwie całe szczęście. Nie wierzę ale trwało to od tego fatalnego USG genetycznego które miałam 27.08.. Nie wiem jak ja to zniosłam ;)))
 
reklama
Alexia gratuluje synka:-)
Katjusza gratuluje córci, śliczna kruszynka:tak:
CatBallou super wieści, nareszcie spokojnie możesz cieszyć się ciążą no i kolejny chłopak:happy2:
Megpl głowa do góry będzie dobrze, dieta, lekarstwa i wyniki się poprawią:tak:
 
Do góry