reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Ana...gratuluję kolejnego marcowego dżentelmena ;-)

Buziaczek
...moje brava za pierwsze ruchy szkraba;-) ależ mnie się zrymowało...

Annabel...cieszę się ,że z maleństwem wszystko dobrze i oby tak dalej!!:tak:

Magnolia
...gratuluję córy!!! i bardzo dobrych informacji- super ,że w końcu się uspokoiłaś ;-)

Malinka...ale jaja ;-) no ale do 15 listopada już niedługo więc czekamy niecierpliwie :tak: super ,że wszystko oki!!
 
reklama
My widzielismy siusiaka i na 100% chlopak :)
3 listopada kolejne usg, bo maly nie dal sie zmierzyc. A to sobie ziewal, machal lapeczka ale kregoslupa i nerek nie chcial dac zmierzyc. Reszta w porzadku :)
Wydusila mnie tym usg, az mnie brzuch boli. ciekawa jestem czy termin dalej sie zgadza z tym co mam na pasku. Dowiem sie 3 listopada.
Odpoczywamy sobie. Zwolnilam sie z collegu z ostatnich zajec. Nie chcialo mi sie juz na nie wracac :)

ciesze sie, ze kazda z nas ma zdrowe dzieciatko jak do tej pory :) miejmy nadzieje, ze tak zostanie do konca :)
 
Malinka- buźka prze kochana..........ale szok- że niby Julka jest Julkiem???????? O kurcze....no to chyba już żadna z nas nie może być niczego pewna co nie?????? Ale super ze wszystko u niej/ niego dobrze:)
Malinuś, maluszek cudo:tak::-). Napisze jedno pewność co do płci to będziemy miały jak już urodzimy:tak::-D:-D. Ja to tylko tradycyjnie policzę czy dziecku palców nie brakuje;-):tak::-D:-D.
 
Dziewczynki gratuluję!! :-)

nam udało się zapisać na usg 4d na czwartek, chciałam 2 tygodnie później ale termin był albo na czwartek albo na grudzień :szok:

natomiast jestem niepocieszona, bo dzwoniłam po wyniki cytologii i grupa jest okej (dwójeczka) ale mam nieznaczny odczyn estrogenny i nie wiem co to oznacza a wizyta u mojego gina dopiero 28-go... w każdym razie mam nie odstawiać Duphastonu, może któraś z Was wie o co może chodzić?? :sorry2::sorry2:
 
Malina śliczy dzidziuś, ale to musi być niesamowite zobaczyć buźkę swojego maleństwa jeszcze w brzuszku :tak:

Agacina gratuluję synka :-)
 
Malina sliczna fotka i ciesze sie ze zdrowe malenstwo:-),co do płci to ja nie wiem co jest grane ze prawie u kazdej marcjanki sa takie nagłe zmiany,chyba faktycznie na 100% dowiemy sie po porodzie;-)
Agacinka fajnie ze wszystko jest dobrze i ze chociaz Wy jestescie pewni chłopaczka:-)
 
reklama
NO właśnie u nas powidziano że dziewuszka ale juz sama teraz nie wiem w sobotę miałam się wybrać na różowe zakupy ale znów nabrałam watpliwości...zwłaszcza zę nikt nam dziwczyniki nie wrózył, ja i mąz tez mieliśmy czuja na chłopaka ale kto to wie....na tym naszym forum to sie tak zmienia:D
 
Do góry