reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
w związku z moją wizytą na usg przed wczoraj, pochwalę się moją dzidzią
(Piszę dopiero teraz bo się przeziębiłam i czuję się fatalnie a katar to mnie dobija)

IMG_0004.jpgIMG_0003.jpgIMG_0007.jpg

Co do płci to zbyt nieśmiałe mam dziecko aby się pokazywało z tej strony. Pani ginekolog sądzi, że to raczej dziewczynka bo nic tam zbytnio nie widać ale powiedziała, że nie potwierdzi tego i może na następnym badaniu będzie widać coś lepiej. Następne mam zaplanowane na połowę listopada wtedy ma zrobić "połówkowe" bo wg niej to najlepiej robić w 22 a nawet 23 tc tak więc wybraliśmy tę drugą opcję.

załączę również filmik który dostaliśmy
[video=youtube;Q32rhCqsZkk]http://www.youtube.com/watch?v=Q32rhCqsZkk[/video]

Najważniejsze że dzidzia dobrze się rozwija i wygląda, że jest zdrowa w przeciwieństwie do mamusi.
A szpiczastą bródkę i wkładanie palucha do buzi to ma po tatusiu :-D
 
Futerkooo i Megpl gratuluję dziewczynkiii dobrych wieści ;))) Jak miło słyszeć ze u wszystkich wszystko ok ;)))

Tak sie zaczełam zastanawiać... czy moj dzidziuś nie wazy za duzo:/ 188 g?? jak Twoj futrzaczku 120g. i teraz bede sie glowic... a jeszcze sprawdzam mniej wiecej wage na Moj tydzien to 150 g. :/ hmmm...
 
ona nie masz się czym martwić , moja dzidzia waży 258g (na moim etapie niby powinno być 260g) ale jak czytałam w internecie i na usg też było napisane że to tylko orientacyjna waga. Ważne że waga oscyluje wokół prawidłowej i że stale rośnie to znaczy że wszystko ok.
 
reklama
Futrzaczku- super wieści z wizyty:-):-):-) a i dodam że tez brałam do nie dawna to samo żelazo ale profilaktycznie- jak pisze na ulotce co drugi dzień;-)

Megpl- świetne zdjęcia i filmik...na moje oko to będzie dziewczynka:) może się mylę ale napatrzyłam się na moje obie damy -na trzech usg była stwierdzana pleć tak więc kto wie...:-)
 
Do góry