reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Mi ginka powiedziała, że teraz coraz więcej osób ma problemy z tarczycą i dała mi skierowanie i wykonam to badanie na pewno tylko się martwię, że może zauważyła u mnei jakieś objawy dlatego dała mi skierowanie ... Bo przecież to nei jest konieczne badanie w ciąży .
 
reklama
wiesz... nie ma co się stresować tylko trzeba zrobić to badanie i tyle:-) lepiej zrobić i się uspokoić niż potem miałoby coś wyjść za późno... a jeśli coś wyjdzie z tarczyca nie tak to nie ma co panikować - trzeba brać odpowiednie leki i wszystko będzie dobrze...zresztą tu ola.80 jest ekspertką w dziedzinach tarczycowych...:-)

i może nie jest konieczne ale ja też miałam robioną tarczycę bo coś mojej rodzinnej się nie podobało...a że byłam we wczesnej ciaży to mówiła że lepiej sprawdzić niż potem się martwić na zapas
 
Ostatnia edycja:
Scarletka dobrze ze dokturka kazała Ci robic badanie na tarczyce ale faktycznie na kazda wizyte nowe badanie to juz przesada,nawet ja z bardzo chora tarczyca nie mam robic na kazda wizyte.
Milenko nie martw sie na zapas ale zrob badanie,to nie boli a jest bardzo wazne w ciazy ,dla dzidziusia i Twojego samopoczucia.Nie czytaj objawow w internecie bo kazda osoba ma inne a pozatym wiele rzeczy mozna podciagnac pod chora tarczyce.U mnie badanie z krwi np tsh,ft4 kazde kosztuje ok 30zł.Jesli masz jakies pytania to pytaj jesli bede umiała to odpowiem.Powinnas sie cieszyc ze dokturka tak dba o Ciebie,moim zdaniem kazda ciezarna powinna robic na poczatku ciazy badania na tarczyce bo bardzo wiele osob nawet nie wie ze choruje juz od wielu lat.
 
hej
ja po dzisiejszej wizycie, nasiedzielismy sie tam strasznieeeee dlugo, w sumie to chyba z 3 godziny,
wywiad z polozna, badanie krwi na wszystkie badania, krotka wizyta u 'lekarza' iii... (tu mnie totalnie zaskoczyli) szybkie usg :-)
najlepsze, zaczynamy usg,pytam czy mi da rade powiedziec juz plec, babka mowi,ze raczej nie no bo wczesnie, ja,ze przeciez w tym tyg. to juz czasem widac, ona ,ze usg dobre maja u gory,a tu gabinecie takie srednie.Mierzy glowke itd., leci dalej, widac nogi i ewidentnie cos jeszcze, to pytam 'a to czasem nie chlopak??' a ona,ze no na to wyglada :-D byo widac baaaardzo dobrze, wiec stwierdzilismy ze chlopak bedzie :-) choc jeszcze powiedziala,ze nie daje 100% bo moze to byc np pepowina itd. ale to raczej male prawdopodobienstwo mysle.
Mlode wystawia sie jak Bartus, wszystko widac golym okiem :-D no ale po nastepnym usg bedziemy juz miec raczej pewnosc.
 
reklama
Same chłopaczki w tym marcu sie urodza czy jakąś dziewusie przeoczyłam?
Ja miałam cały czas pewnośc że bedzie chłopak ale teraz mam coraz wieksze watpliwości mimo że cera z extra tłustej jest sucha jak wiór włosy tez w dużo lepszej kondycji to jednak gdzies tam w głebi serdunia mam nadzieje na dziewczynke chociaz tak naprawde to mi bez róznicy
 
Do góry