reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Umrę z ciekawości ;) i z niecierpliwości ;)

Ale mam swoją teorię, że jak nie będzie chciał powiedzieć, to dziewczynka, bo chłopca to by od razu wypatrzył ;)
 
Malinka a jak nie powie to co mu zrobisz? :) poczekaj na nas do 20tyg to bedziemy wszystkie wiedziec w jednym czasie i wtedy pojdziemy razem wszystkie razem na zakupy ;)
 
No pewnie, że poczekam, najważniejsze, żeby wszystko było dobrze, żeby tylko było zdrowe i prawidłowo się rozwijało :)
Nie miałam genetycznego, więc w tej kwestii najbardziej chcę się wywiedzieć, czy robić test potrójny czy jak..
Czy serduszko zdrowe, jak te wszystkie przepływy, jakie tętno, bo nie miałam mierzonego, czy mogę usłyszeć, bo jeszcze nie słyszałam..
Czy potwierdza termin tamtego lekarza..
Ojj sporo tego :))
 
No pewnie, że poczekam, najważniejsze, żeby wszystko było dobrze, żeby tylko było zdrowe i prawidłowo się rozwijało :)
Nie miałam genetycznego, więc w tej kwestii najbardziej chcę się wywiedzieć, czy robić test potrójny czy jak..
Czy serduszko zdrowe, jak te wszystkie przepływy, jakie tętno, bo nie miałam mierzonego, czy mogę usłyszeć, bo jeszcze nie słyszałam..
Czy potwierdza termin tamtego lekarza..
Ojj sporo tego :))

trzymam kciuki żeby lekarz rozwiał wszystkie twoje wątpliwości... :-D ja po każdej wizycie czuję mega niedosyt bo ZAWSZE jak wyjdę to powstają mi nowe wątpliwości/pytania o których w gabinecie nie pomyślałam ...:-)
 
Hej dziewczyny :) a mi ginka powiedziała, że dziewczynkę się szybciej rozpoznaje niż chłopca bo coś tam coś tam (nie pamiętam dokładnie)

a mam takie pytanie, czy miała któraś z Was badanie na niedoczynność tarczycy ? Bo ja na ostatniej wizycie dostałam skierowanie i teraz sie zaczęłam martwić jak się troszkę naczytałam o objawach w necie i sobie już wkręcam, że mam :(
a jeśli któraś z Was miała to mam pytanie czy może któraś miała prywatnie i wie ile takie badanie kosztuje ?
 
reklama
MIlenka ja pomimo, że nie miałam problemów z tarczycą i teraz też badania wychodzą dobre, to co wizyta ginek wypisuje kolejne badania na tarczycę. Ostatnio aż się wkurzyłam, bo to chyba nienormalnie. Koniecznie szuka czegoś czego nie ma, a mnie na kasę naciąga:/ Ale twój jak cię pierwszy raz wysłał, to poszłabym i zrobiła tak dla św. spokoju. Koszt chyba 20 zł
 
Do góry