reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

napewno dziewczynki wszystko jest dobrze:)

ja tez plec poznam po 20tyg a dokladnie jakos 22tydzien tzn jak sie nie odwroci:)juz nie moge sie doczekac tak bym chciala wiedziec i zaczac kupywac ubranka:)
 
reklama
Cześć dziewczyny
wczoraj zaczął mnie dość mocno boleć brzuch ,glownie podczas chodzenia, polozylam się i było lepiej .Nietety rano znow mnie zaczęlo boleć.Pojechalam do mojego gina niby nic nie znalazł ,ale przeziornośc karkowa jest2,5 przy długości 7,6cm. Poza tym mam powiększoną śledzionę normalnie jestem załamana . Mam leżeć na ten ból brać 3x dziennie nospę. Co do przezierności stwierdził iż nie ma co panikować ale ja się zaczęłam bać, twierdzi ,że nie jest za testem pappa ,bo potrwfi więcej anieszać niż dać odpowiedzi ,że ewentualnie to tylko aminopunkcja
 
Tak, ja też słyszałam , że norma jest 2,5 ja miałam w 12 tygodniu to badanie i wynik 2,0. Pani doktor powiedziała, że wszystko jest w normie i nie ma się czym martwić. Co do tej płci to troszkę mi smutno, że tak późno, ale widzę, że nie jestem sama, bo już bym chciała ubranka kupować, a tu jeszcze tyle trzeba czekać :)

Cliford to bardzo mało płacisz za wizytę ... super zazdroszczę. Ja płacę 80zł ze zwykłym usg i z tego co mi się wydaje to sprzęt nei jest najlepszej jakości, ale za to z Pani doktor jestem baaaaardzo zadowolona :)
 
Kasienka na pewno jest dobrze,przeciez wynik miesci sie w normie.
Fajnie macie ze tak mało płacicie,ja za wizyte 120 i dodatkowo 100 za usg,no ale duzego wyboru nie mam bo znalezc dobrego i taniego endo-ginka nie jest łatwo.
Ja na płec tez poczekam jeszcze z miesiac conajmniej.
 
Milenka i reszta ekipy...fakt płacę mało, ale dojazd jeszcze trzeba doliczyć bo też nie było w kim wybierać na miejscu ;-/ ale z doktorka też jestem meeeeega zadowolona!!! ;-)
 
Cześć dziewczyny
wczoraj zaczął mnie dość mocno boleć brzuch ,glownie podczas chodzenia, polozylam się i było lepiej .Nietety rano znow mnie zaczęlo boleć.Pojechalam do mojego gina niby nic nie znalazł ,ale przeziornośc karkowa jest2,5 przy długości 7,6cm. Poza tym mam powiększoną śledzionę normalnie jestem załamana . Mam leżeć na ten ból brać 3x dziennie nospę. Co do przezierności stwierdził iż nie ma co panikować ale ja się zaczęłam bać, twierdzi ,że nie jest za testem pappa ,bo potrwfi więcej anieszać niż dać odpowiedzi ,że ewentualnie to tylko aminopunkcja
A możesz jakoś bardziej określić ten ból??? W jakim miejscu Cie najczęściej boli bo to ważne. Dla lekarza każdy ból puki sie nie plami nie jest niczym złym wiec sie nie martw!!!! Niektóre bóle sa jak na okres, inne jak mega ciągniecie po bokach a jeszcze inne jakbys dostałą kolki w brzuchu. Ja wszystko przerabiałam i przerabiam- do tego dodam Ci żebyś sie nie martwiła ze jak chodzę to mnie często mocno kłuje w brzuchu- zazwyczaj jest to w różnych miejscach-z tym że juz je określiłam jako ruchy dzieci a lekarz to potwierdził,że często ocierają sie o rożne nerwy i to jest to!!!!! Potem dopiero nastaja kopniaki:):)
Co do tej przezierności to dziewczyny maja racje- wszystko jest w normie!!!!

aha a jak się położe to wszystko mija jak ręka odjął- wtedy się śmieje ze moje Szkraby protestuja jak mamm za długo chodzi:)
 
A ma któraś tak, że czuje jakby pieczenie w środku??
Idę w piątek nareszcie do nowego ginka i mam już taaaaaaaaaaaaaaaaaaką listę pytań ;)
 
reklama
A ma któraś tak, że czuje jakby pieczenie w środku??
Idę w piątek nareszcie do nowego ginka i mam już taaaaaaaaaaaaaaaaaaką listę pytań ;)

nie chcę cię martwić, ale to może być stan zapalny lub jakaś grzybica. miałąm dokładnie takie objawy, pieczenie w środku. na tydzień dostałam antybiotyk i przeszło. koniecznie powiedz o tym ginkowi, nie ma sie po co mordować
 
Do góry