reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

futrzaku byłaś i się nie chwalisz?!nie no...:wściekła/y:;-)

juz się pochwaliłam na naszym ogólnym:-) echa jeszcze nie ma:-) pęcherzol urósł :-) z OM wynika że PTP to 16marzec a z USG że 23marzec:-) ale wszystko życie zweryfikuje:-) no i za 3 tyg myslę że wszystko będzie wiadomo jak się rozwija i czy idzie w dobrym kierunku:-) w kazdym razie póki co nie mam powodów do niepokoju :-)
 
reklama
Futrzakowa jeszcze raz gratki :-D
pabella wiesz jeśli było by coś niepokojącego z twoją fasolką to na pewno wyznaczyłby lekarz częściej wizyty,więc może po prostu nie ma się co zamartwiać i denerwować :-)
My w Anglii dziewczyny to nawet jeszcze nie miałyśmy pierwszego USG ani nikt nas nie badał ginekologicznie ale ja np myśle pozytywnie bo nie widzę inaczej musi być dobrze :-)
 
no ja czytałam, że w początkowym okresie ciąży, jeśli wszystko jest ok, to wizyty są max. raz na miesiąc, a później to się częściej chodzi, więć póki co, to tylko się cieszyć, że nic złego się nie dzieje :)
 
Jeśli mowa o wizytach refundowanych, to sprawa przedstawia się następująco:
0-13 Hbd 2 wizyty,
14-26 Hbd 3 wizyty,
27-39 Hbd 4 wizyty,
opieka przedporodowa 2 wizyty.
 
Ja mam juro rano badania ,a po 10 USG,
też się nie moge doczekać a z drugiej strony boję się ,że coś jest nie tak .
Chyba bym sie zalamała .............. O nie trzeba myśleć pozytywnie
 
reklama
Do góry