reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Ja tez dzisiaj po wizycie ale bez podglądanka - po badaniu szyjka zamknieta a macica w prawidlowym polozeniu i powiekszeniu, dostalam Luteine 2xdziennie bo wczoraj po 4h grzybobrania polecial mi brunatny glutek. Za mesiac usg i wizyta :) i Pani doktor powiedziala ze wszystko ok. Schudłam 1,3kg bo nie moge cos jesc za duzo a poza tym nie mam za bardzo apetytu - w piatek bylam na wizycie u endo i dostałam tabletki na tarczyce (okazalo sie ze mam niedoczynnosc) i ginka mnie pochwalila ze tak szybko udalo mi sie do endo dostac :)
 
reklama
Ona super wiesci,gratuluje pieknego dzidziusia :)
Anabel ciesze sie ze i u Ciebie jest ok,oby tak dalej :)
Ja zaraz wyruszam (mam troche spraw do załatwienia najpierw) na wizyte do ginka,trzymajcie kciuki ;)
 
ona1986 - wspaniale że Dzidzia ma się dobrze! Widok Maleństwa które nosi się pod sercem jest niesamowitym przeżyciem, ja też płakałam jak pierwszy raz zobaczyłam Nasze Maleństwo ... ale musiałam sie powstrzymywać bo jak płakałam to ruszał mi sie brzuch i nic nie było widać :p
Czekam na dalsze wieści ... na pewno będą pozytywne :)
 
Ona - gratulacje! jak suuuuuuuuuuuuuuuuuuper :-D czytajac twój opis sama miałam banana na twarzy:-) cudownie kochana! ja to czekam do środy:-)

Anabel - cieszę sie że wszystko dobrze!:-)
 
Ona....no wieści po prostu lepszych nam przynieść nie mogłaś...:-)cieszymy się ogromnie razem z Tobą!!!:tak:;-);-)

Martusia i Olcia....i czekamy na Was kochane!!!:tak:;-)

Anabell...to super ,że wszystko jest w porządku!!!;-)

Futrzaczku ..ty do środy a ja do 3 października:szok:..niemniej to miłe bo to nasz pierwsza rocznica ślubu będzie:-)
 
reklama
Do góry