reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
ciesze sie ze u was wszystko wporzadku:)

Bosonozka kurcze az zazdroszcze ze juz znasz plec ja tak bym chciala juz wiedziec i sama sie nie moge doczekac tej cudownej chwili chyba wybiore sie kolo 17tyg na usg 3d bo nastepne mam w polowie pazdziernika takze nie wytrzymam tyle:p wszyscy mi mowia ze to bedzie chlopak bo dobrze wyglsadam i dobrze sie czuje ale zobaczymy:)
 
bosonozka baaardzo gratuluje! rzeczywiscie bardzo wczesnie okreslil plec,no ale jak widac malenstwo sie nie ukrywalo :) no i jesli jest chlopiec to mozna wczesniej okreslic plec.
Jeszzce raz gratuluje :)
Ja raczej nie licze na to ,ze poznam plec w sobote,choc przyznam ,ze juz bym chciala wiedziec :)
 
bosonozka gratuluje!! :D miło czytać dobre wiadomości :) ja musze czekać na jakiekolwiek wieści do 2 września ... a póki co męczę sie od niedzieli z biegunką... MASAKRA JAKAŚ... byłam u lekarza a ten mi oświadczył że mam pić wygazowaną cole jeść papki z ryżu pić wode z solą i cukrem i duuużo płynów i jeżeli nie przejdzie do czwartku to dopiero wezma próbke do badań ... jakaś paranoja ... no ale w moim wypadku lepiej nie brać leków ... ech... czekam i sie martwie...
 
Rozczochrana nie boj nic,dobrze Ci lekarz radził,Milenka tez dobrze pisze.Ja Ci polecam jeszcze kisiel,sok jabłkowy ale nie całe jabłka ani tarte,no i dobrze jest brac bakterie osłonowe typu Linex,a jeszcze smecta jest dobra ale nie wiem czy mozna w ciazy.Bedzie dobrze,
 
reklama
Oj, kobitki! Fryty mi sie przez Was przypaliły:tak: Super wieści! Gratulacje ogromniaste!!!!

Moje usg w piaek o 17.oo. Boniu!!! Nie moge sie doczekac.

A co do płci, to moja córci amiała byc chłopcem wg usg:tak: Trzy razy mi lekar zmówił, ze chłopak, a na brzuchu mi połozyli dziweczynke i dopiero wtedy sie dowiedziałam:-D Ale mówiła połozna ze miała pepowine zaplatana wokół nóżek, wiec moze sad a pomyłka:tak:

A na biegunke poza pomysłami wyżej dobre czarne jagody, marchwianka, banany i ryż.
 
Ostatnia edycja:
Do góry