reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Witam wszystkie mamusie te które już mają to szczęście posiadania bobasa jak i te ktore czekaja na te radosc z niecierpliwoscia. Jestem tu nowa. Moja fasolka ma 11 tygodni i 1 dzień. Macha rączkami ale... no właśnie. w ciągu 3 dni miałam robione 2 usg. MOJE SERDUSZKO JEST ZAKRYTE JAKĄŚ CIEMNĄ MASĄ I NIE WIDAĆ NÓŻEK. dzisiaj dowiedziałam sie ze pępowina jest sztywna i ze ta masa któa jest w łożysku musi być bardzo gęsta i prawdopodobnie oplata nóżki i fasolka nie może nimi poruszać.... następną wizytę mam 2 września... z dwoma specjalistami. będą powtarzać usg. mają nadzieje że jak dzidziuś urosnie to ta masa sie rozbije... jeśli nic sie nie zmieni będą badac dziecko pod wzgledem zagrozenia zycia jego i mojego... i jezeli stwierdza jakiekolwiek zagrożenie bede musiala zadecydowac czy chce kontynuowac ciaze.... to wszystko mnie przeraza! moze ktras z Was miala podobna sytuacje? staram sie nie myslec o najgorszym ... serduszko bije mocno glowka raczki wszystko piękne i zdrowe... tylko te nóżki... moj mąż nie wie co to znaczy dla kobiety, jakie to przezycie... dlatego zarejestrowalam sie tutaj... potrzebuje wsparcia ze strony kobiet ktore wiedza co oznaca matczyna milosc do nienarodzonego jeszcze dziecka...

nie mart sie kochana choc wiem ze łatwo sie mowi baz dobre mysli ze jak 2 wrzesnia bedziesz miala wizyte to wszystko juz bedzie w normie trzymam za was kciuki

Malina- super focia i jakie juz ukrztałtowane malenstwo to ty jestes w 13 tygodniu?????? bo na suwaczku nie widac dokladnie?????
 
reklama
rozczochrana - trzymamy tu wszystkie kciuki za Ciebie i kruszynkę.

malinko, cudne Twoje maleństwo. A foteczka z uśmiechem - bezcenna! Mąż się na pewno wzruszył, kiedy zobaczył, jak dzidzia się do tatusia uśmiecha.
 
Dziękuję Wam wszystkim i każdej z osobna, jesteście kochane :*****
Mężu się wzruszył, bo baaaardzo chciał być. Zmartwił się, że kolejne usg prawie za 2 miechy, ale już postanowiliśmy, że pójdziemy wcześniej na to 3D czy 4D (nie wiem jak się zwie) i sobie wtedy popatrzy i może już nawet się dowiemy czy synek czy córa ;)

Pinka wiem, że na suwaczku nie widać tygodnia, chciałam go zmienić, ale żaden mi się bardziej nie spodobał, więc został ;)
Z dzisiejszego pomiaru dzidzi w czasie usg wyszło 13 tydzień 1 dzień :D Gigant hahahahah :D
No i faktycznie ma duży ten brzuszek, może ma gazy jak mama :p
Acha chciałam jeszcze napisać, że maleństwo leży sobie na samym środku brzucha i pewnie dlatego tak latam z sikaniem, bo mi centralnie na pęcherzu siedzi skubaniec mały ;)
 
Ostatnia edycja:
Nie mogę Martunia bo tam nie ma możliwości edycji :/ a jak próbuję zmienić coś w html-u to w ogóle suwaczek nie działa. Już wymyśliłam, że jak poznamy płeć, to zrobię nowy suwaczek z chłopcem albo dziewuszką :)
 
reklama
Do góry