reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Witam, jestem już po pierwszym USG, ale było to zarazem moje pierwsze badanie i potwierdziło się na 100%, że jestem w ciąży. USG miałam robione w 10+3 tyg. ciąży i dzidzia miała już 5 cm. Ślicznie wyglądała, niezapomniany widok, ale niestety nie poprosiłam o zdjęcie. :-( Przy następnym USG na pewno to zrobię. Niestety na badaniu byłam samiutka, bez tatusia dziecka, choć bardzo chciał je zobaczyć, to niestety nie mógł, bo właśnie znalazł nową pracę, na której nam zależy :-) ginekolog powiedziała, że powinnam brać suplement diety dla kobiet w ciąży oraz DHA, także grzecznie kupiłam i zażywam. W tym tygodniu przejdę się też na badania moczu, krwi, itd. 31 sierpnia mam badania prenatalne, a następną wizytę u pani doktor 6 września. Mam nadzieję, że tym razem będę mniej oszołomiona i uda mi się dowiedzieć nieco więcej :-D aha, nie mogę się doczekać, kiedy poznam płeć maleństwa!:tak: ale na to muszę jeszcze poczekać 10 tyg.

Szukam sobie info na forum o tych badaniach prenatalnych i może niepotrzebnie się na to zgodziłam, ale gin nie powiedział mi na czym to polega :/ stwierdziłam, że jak darmowe, to warto skorzystać...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Koncia - to super że wszystko dobrze:-) może tatusiowi fasolinki uda się następnym razem z tobą pójść:-) a z ta płcią to niektóre już znają płeć i w 15-16 tyg:-)
 
Bosonóżka trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze USG:tak: Dobrze, że ja swoje mam wcześnie rano, bo jakby było popołudniu to chyba bym nerwowo nie wytrzymała:blink:
 
reklama
koncia gratulujemy! cieszę się, że przynosimy coraz to lepsze wieści!

3mam kciuki za jutrzejsze wizyty i usg! meldować szybko co i jak po powrocie, ja jutro też śmigam do gina, jak zawsze lekki stres mnie łapie..
 
Do góry