reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
magdziorku ja tez miałam tylko podstawowe pomiary robione na ostatnim usg. najważniejsze było dla mnie wtedy, że bije serduszko. a zdjęcie wyprosiłam dla siebie. usg genetyczne będę miała 1 września. jeszcze wtedy nie dostanę filmiku. doktorek powiedział, że filmiki robi ok. 21 tygodnia, bo ponoć najładniejsze wychodzą. myślę, że zna się na tym, niejedno usg widział. gratuluję serdecznie :)
 
Fifronka ale w 21 tygodniu na ekranie nie zobaczysz juz całego dzidziusia:no: Moim zdaniem najfajniejszy byłby filmik robiony w 14/15/16 tygodniu. Wedy dzidzi mieści sie cały na ekranie, widac jak sie porusza.
Z Zosią filmiku nie dostałam, ale nie zapomne nigdy tego pierwszego usg. Zosia swoimi małymi nózkami odpychała sie od scian pecherza i tak fajnie łagodnie podkakiwała w góre, opadała i znów sie odpychała:-D To było super. N nastepnym usg (22tydzień) zobaczyłam juz tylko osobno serduszko, osobno nózke itd.
 
my w ogole rozwazamy zabranie normalnej kamery na usg, zeby sobie pozniej moc ogladac :)

Z Olafem mialam tylko jedno zdjecie, na usg okolo 20 tygodnia ciazy (i to byl kwiecien, piatek 13). i bylo go pieknie widac:)
Pokazac w sumie moge :)

Zobacz załącznik 275542

Gratuluje dobrych wiesci dziewczyny!
 
Bosonóżka mówiła, że ma dostać filmik z tego pierwszego gen. USG.

Harsharani pomysł zabrania normalnej kamerki na wizytę bardzo mi się spodobał:-)
 
harsharani, slodkie :) ja z Olafem mam milion, od mini fasolki, do giganta co sie nie miescil na ekranie ;) fajne to bylo tak ogladac dzidzie :)

a film mamy, ale gin go zrobil na VHS wiec jeszcze nie mialam jak obejrzec, musze go gdzies na dvd przegrac!
 
w ogole sie nie moge doczekac tego drugiego usg..jakos tak mam stracha, ze nic tam nie zobacze.
No i w pierwszej ciazy usg to byla troche udreka, bo zawsze bylam sama..i ogladalam sobie szczesliwe pary, cieszace sie z maluchow.. a ja jak ten glupek ze lzami w oczach...
No i wlasnie chce tego usg nie tyle dla samego zobaczenia dziecka, ale i przezycia tego we dwoje... bo to jest w sumie cos super tak trzymac sie za rece i wzruszac razem (mialam juz pierwsze usg...po krwawieniu, gdy myslalam, ze poronie i K. normalnie nie oddychal...rozluznil sie gdy uslyszal, ze jest bijace serce...)
 
reklama
nooo tak razem to fajnie :) nie ma nic gorszego niz widok par w poczekalni jak sie jest samemu.
u nas niestety pierwsze usg sama ide i jezus jaka mam paranoje, az sie boje isc;) ale moze wiekszy efekt jak sie widzi juz taka duza dzidziunie...
moja przyciolka poszla raz na normalna wizyte, gin robi usg i sie jej pyta czy ona nie jest aby w ciazy hahahahaha
no i byla, to bylo dopiero wzruszenie :D
 
Do góry