reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Napisałam "proszę"... i mogłaby się wypowiedziec osoba która miała podobne albo coś na ten temat wie.
Chyba wiadomo że nie jesteśmy lekarzami... ale szukamy tu pomocy i dzielimy się wątpliwościami.

prosze! z wykrzyknikiem .........a pozatym jak odbierasz wyniki to nikt ci ich nie tłumaczy???? ja np zawsze mam napisane lub połozna mi mówi co jest nie tak....
 
reklama
Ja już po wizycie, ktg okej, skurczów brak, szyjka zamknięta ale mała nie przybrała na wadze, więc jutro mam się zgłosić na patologii ciąży i zobaczymy co dalej. Lekarz poobserwuje i prawdopodobnie będzie wywoływał poród ale ponieważ rozwarcia brak to nie wyklucza cc. Zestresowałam się.
 
Ja już po wizycie, ktg okej, skurczów brak, szyjka zamknięta ale mała nie przybrała na wadze, więc jutro mam się zgłosić na patologii ciąży i zobaczymy co dalej. Lekarz poobserwuje i prawdopodobnie będzie wywoływał poród ale ponieważ rozwarcia brak to nie wyklucza cc. Zestresowałam się.
a ile mał teraz wazy????? mniej wiecej??? nie martw sie bedzie ok.........
 
Kasia nic sie nie martw jutro już bedziesz pod fachową opieka i wszystko bedzie dobrze a dzisiaj to heja na m i pracujcie intensywnie nad wywołaniem skurczybyków bo takie chwile przyjemności już szybko sie nie nadarzą
 
Katjuszka nie boj nic,przeciez to ponoc normalne ze malenstywa juz stopuja z waga,jutro pojdziesz do szpitala i wszystko sie wyjasni,bedzie dobrze&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
pinka- hahahhah aparatka:-D:-D nie pokazuj mu tego:-D:-D
papciarkowa- ta historia dobra jest:-D:-D a co do terminu to pewnie urodzimy w inne dni...z tego co widze to tutaj zadna w swoim terminie nie urodzila:-):-)
 
Katjusza - &&&& wszystko będzie dobrze ;) Nie martw się, jutro daj znać co i jak. My trzymamy kciuki.
edit:
madzikm - trzymaj się i myśl pozytywnie, jeszcze przed porodem powiedz w szpitalu o swoich obawach i sytuacji przy pierwszym porodzie, niech zdecyduję, skoro rozwarcie znowu nie pójdzie to pewnie zrobią CI cc, nie będą czekać. Nie martw się, stres szkodzi dziecku ;) tak sobie mówię wciąż i też staram się być pozytywniej nastawiona. Bo WIktor też przenoszony i po ciężkim porodzie nie wyglądał zbyt dobrze i też obawiam się co będzie teraz. Trzymam kciuki - będzie ok &&&& :tak:
Agnes- wow 4 cm? jeszce masz czas, czemu będa przebijać pęcherz i wywoływać? Nie można chodzić z takim rozwarciem? Masz skurcze?
Ba ja w ubieglą środę miałam 2 cm, w czwartek wymuszę badanie, bo widzę w lusterku, że splyciłam się bardzo, ale na rozwarciach to się nie znam.
 
Ostatnia edycja:
Pastela no właśnie nie wiem czemu chcą mi wywoływać:baffled: lekarka powiedziała, że już jestem gotowa, dzidzia umiejscowiona prawidłowo, no i to rozwarcie, skurcze mam ale takie słabiutkie

Katjusza no to witam w klubie zestresowanych :-(
 
reklama
Madzik-SPOKOJNIE, w związku z tym że miałaś cc faktycznie nie mogą wywoływać porodu, ani stosować wspomagaczy w postaci oksytocyny, ale też nie mogą czekać zbyt długo od odejścia wód płodowych gdy akcja nie postepuje. Jesli nie będzie postepów w porodzie sn zrobią ci cc na pewno w porę. A każdy poród jest inny. Moja kumpela urodzila 3 dzieci - 2 pierwszych sn, jedno w terminie , drugie przed a trzecie przez cc w 43 tyg.ciązy
Agnies -zbyt długie chodzenie z rozwarciem nie jest wskazane gdyż sa to niestety otwarte wrota do macicy nie tylko dla dzidziusia na świat ale takze ze swiata do macici np. dla bakterii.
 
Do góry