reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Nikusia - trzymaj się dzielnie i odpoczywaj:)


Ja mam dzis wizytę i spotkanie z moim małym Skarbem:) Tu nikt nie bada manualnie przez całą ciążę, tylko poprzez USG mierzą dł.szyjki.
 
reklama
nikusia- no to sie szykuj kochana eheh i odpoczywaj chociaz wiem ze ciezko bo sama tak mam:-p
Masala- ja pije te herbatkę 2 razy dziennie i zaparzam ja z jednej łyzeczki czekam 5min i przecedzam
 
Mnie powiedziano, że HBs i WR ma ważność 3 m-ce.
Układ krzepnięcia (APTT) max. 24 h. To do cesarki.

Nasza Natalka spowolniła ze wzrostem i wczoraj (37 Hbd) ważyła lekko ponad 2600g. Termin cc mam na 1 marca. Pewnie nie dobije do 3000g.
 
jestem po wizycie..w sumie lekarz spojrzal na moje cisnienie i wypisal lek Dopegyt 2 razy po ! tabletce..powiedzial ze poczatek gestozy mam kontorlowac cisnienie i za 10 dni przyjsc z wynikam i moczu i morfologi ....puchniecie tez ponoc to nic groznego ,dziecka serduszko spoko reszty nie badal..jak pomysle ze kolejne leki brac to sie troszke zalamuje tymbardziej ,ze dopiero przestalam brac kolejna paczke antybiotykow.ehh ale coz zrobic..takze tyle relacji z wizyty i lekarza
 
cliford- a termin dopiero na 23 marca:szok: staram sie byc dobrej mysli:-)

ancia- to swietnie masz z eM:-):-) moj zrobi o co poprosze, ale zanim sie do tego zabierze i to zrobi...to ja w tym samym czasie zrobilabym to ze 3 razy:-D:-D ale wazne, ze chce i sie stara:-):-)
 
No i po wizycie ...
USG pokazało że Mała fikła koziołka główką w dół ... więc wybrała poród sn ;-) Waży 2,600 kg i wg dr przy porodzie bedzie miała 3,500.
 
Ja po ktg (komisji turystyki górskiej :-) ), wykres - cytuję: "bardzo ładny" - cokolwiek to oznacza. Leukocyty mi spadły do normy, uff, następna wizyta w przyszły wtorek, 22-go.
 
Wojnat...spokojnie...do 1 marca jeszcze może do 3 kg przybrać...głowa do góry!! ;-)

Lokata...mi lekarz też mówił ,że do 3500 ;-) zobaczymy co powie jutro!

Katjusza...noooo no to gratki z powodu ktg wzorowego ;-)
 
reklama
Do góry