reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Ahhhh miło się czyta że wszystko u Was wporządku...

Cat... ciesze sie ze jednak wszystko jest wporządku i jestes spokojna ;)));-)

Kasieńka, Magdziorek, Papciarkowa, super wieści, gratuluje ;)))):tak::-)

Ruda uważaj Słoneczko na siebie, gratuluje super wieści , a choróbską mówie NIE!! :-p ja już 2gi tydzien sie lecze... brałam 10 dni antybiotyk i niby przeszło ale dalej coś gardło pobolewa więc domowymi sposobami już dociągnę :) :tak: więc zdrówka życze :**
 
reklama
papciarkowa super,ze malenka sie obrocila. I jak widac rosna nam te skarby teraz bardzo szybko :)

A mi szyjki nikt juz nie sprawdza ;-) w sumie to moze i dobrze, sprawdzal raz (byla miekka) a wiecej nie ma potrzeby, co ma byc to bedzie. Przy Bartku mialam duuuzo skrocona,miekka i rozwarta pod koniec siodmego /na poczatku osmego miesiaca i lekarz sie dziwil ,ze jeszcze nie urodzilam hehe a potem stres ,lezenie itd.
A teraz stwierdzil,ze skoro wtedy szyjka wytrzymala do terminu to i teraz powinno byc ok, taka juz uroda 'mojej szyjki' ;-) no wiec nie sprawdzam i sie nie martwie ;-) byle jeszcze 4 tygodnie i juz bedzie bezpiecznie :)

Moje cisnienie niskie ( u poloznej 98/56 wczoraj u gina 100/60) ale z B. tez tak mialam :) w sumie to moze nawet lepiej,ze niskie niz za wysokie
 
Bylam dzis na usg. Wszystko dobrze. Maly ulozyl sie juz w pozycji wyjsciowej :cool:( glowka w dol). Lozysko podeszlo troszke do gory wiec nie ma zagrozenia podczas porodu. Dopytalam sie jeszcze czy nie zmienilo zdania i czy to nadal chlopak i pan potwierdzil ( widzialne byly duze jajeczka :szok:) . Co do szyjki macicy to jest calkowicie zamknieta- czyli tez sie narazie uspokoilam.
 
reklama
Papcia- super wieści i miło ze miałaś usg:) hi hi a waga no super ze już nie wspomnę o tej pozycji wyjściowej:) nie martw sie poród przebiegnie Ci szybko i sprawnie:);-):-)

Dove- same dobre wieści:) aż milo się czyta ze wszystko oki:) tak trzymaj ;-)
 
Do góry