reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

A ja jestem przed pierwszą wizytą u gina. I zupełnie nie mam pojęcia w ogóle o co go pytać? Czy w ogóle o coś pytać czy sam się wypowie? Nawet nie wiem co mam mu w ogóle powiedzieć.... :) Taka się nagle mało pomysłowa zrobiłam.....
 
reklama
A ja jestem przed pierwszą wizytą u gina. I zupełnie nie mam pojęcia w ogóle o co go pytać? Czy w ogóle o coś pytać czy sam się wypowie? Nawet nie wiem co mam mu w ogóle powiedzieć.... :) Taka się nagle mało pomysłowa zrobiłam.....

ja też tak mam dlatego sobie zaczęłam zapisywać pytania w notesiku...nawet takie głupie typu: farbowanie włosów cz malowanie paznokci:-) Jest duże prawdopodobieństwo że jak nie będziesz pytać a z ciążą będzie wszystko ok to ginek może ci za dużo nie powiedzieć :-) dużo z nich tak podobno już ma :-)
 
Jak nie będzie z ciążą problemów to niech nie gada. Nie musi. Ja aż wszystkiego wiedzieć nie muszę, szczególnie, że często z ogólnymi zasadami lekarskimi trudno mi się zgodzić (no, powiedzmy, że jeszcze w ciąży nie byłam więc co do tego jeszcze nie wiem).
A jak to było z Wami? Poszłyście i co, od drzwi wypalałyście: jestem w ciązy proszę to potwierdzić?
 
u mnie było troszkę inaczej bo jakoś 13 czerwca się zdecydowaliśmy że chcemy mieć dzidzię, 14tego poszłam sama z siebie zrobić różne badania krwi, 16tego poszłam do ginka żeby mnie przepadał i powiedział czy nie widzi przeciwskazań (ginek powiedział ze jak @ będzie się spóźniać 10-14 dni to wtedy mam przyjść) i od 17tego juz się staraliśmy :-D ... i po 2 tyg zobaczyliśmy 2 kreski. Wtedy się umówiłam do ginka tak że było równo 10 dni od spóźniania się @ :-D więc przyszłam i powiedziałam: miałam przyjść jak będzie mi się spóźniał okres 10 dni więc jestem :-D więc zrobił usg i powiedział że mało co widać ...wskazał czarna kropeczkę i tyle :-) kazał przyjść za tydzień, gdzie za tydzień widać było jak fasolina urosła i powiedział że teraz to jest spokojniejszy:-) hehe ... ale w zasadzie to sam z siebie to mało co mówił...:-) ale chyba trzeba wejść i powiedzieć : na teście zobaczyłam 2 kreski i przyszłam potwierdzić i sprawdzić czy wszystko jest dobrze :-D
 
... i od 17tego juz się staraliśmy :-D ... i po 2 tyg zobaczyliśmy 2 kreski. Wtedy się umówiłam do ginka tak że było równo 10 dni od spóźniania się @ :-D więc przyszłam i powiedziałam: miałam przyjść jak będzie mi się spóźniał okres 10 dni więc jestem :-D...

futrzakowa, zazroszczę Wam, że tał łatwo Wam poszło, super...
My staraliśmy się od roku, a w między czasie jedną Istotkę straciliśmy. Najważniejsze, że w końcu udało się :-)
 
W sumie to mam jeszcze tydzień na myslenie. I oswojenie się z myślą o konieczności REGULARNYCH wizyt. A ja akurat niecierpię chodzić do lekarza. Żadnego. No ale cóż. Jak trzeba to trzeba.....

Gratulacje mim. I szacun za wytrwałość.
 
już meldowałam na głównym ,ale zamelduje i tu jakby któraś przeoczyła:-) my już po usg, wszystko dobrze, fasolka rośnie, termin @ zgadza się z usg, słyszeliśmy i widzieliśmy serduszko, jestem mega szczęśliwa, jak na razie wszystko idzie cacy:-)
 
już meldowałam na głównym ,ale zamelduje i tu jakby któraś przeoczyła:-) my już po usg, wszystko dobrze, fasolka rośnie, termin @ zgadza się z usg, słyszeliśmy i widzieliśmy serduszko, jestem mega szczęśliwa, jak na razie wszystko idzie cacy:-)


cuuuuuuuuuuuuudnie serdeczne gratulacje oby tak dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tym razem to sie uda na 1000% baw sie dobrze na weselu
 
reklama
Wróciłam właśnie od lekarza :)
Fasolka ma 15,6 mm, pęcherzyk 33,9 mm, serducho bije - słyszałam :)
Termin porodu wg usg o 5 dni wczesniej - 10 marca.

Niestety nie mogę wkleić zdjęcia, bo skaner tylko w pdf zapisuje :(
 
Do góry