reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Ha futrzaczku to mamy wizytę tego samego dnia! Ciekawa jestem jaki synuś będzie duży, bo na ostatniej wizycie pierwszy raz zmieścił się w normie.... a tak to zawsze był ponad przeciętną :-)
 
:-) dobrze go odżywiasz:-D

mi po ostatnim USG wyszło praktycznie idealnie jeśli chodzi o wymiary i wpasowanie się w termin wg OM ...a to znaczy że wszystko jest jak najbardziej ok. zresztą +/- 2tyg to norma więc nie ma co się stresować:-)
 
Dziewczynki...mam problem....piszecie o wadze swoich dzieciaczków, sporo z nich ma już ok 1 kg:-) mi na USG tydzień temu wychodziło 600g, wiem, że jestem jedną z najmłodszych ciąż bo termin na 29 marzec dopiero ale czy te 3-4 tyg. mogą robić taką niemal pół kilogramową różnicę??? martwię się bo miałam sporo uczniów w ss, którzy w brzuszku byli zdrowi tylko mała waga i potem wychodziły problemy:-(
futrzak Ty chyba wklejałaś gdzieś przyrosty w poszczególnych tygodniach, mogłabyś jeszcze raz poszukać? dziękuję z góry...

a może pamiętaie wagę swoich Maleństw z 24 tygodnia...
 
madzikm, specjalnie sprawdzilam - moja Gabrysia w 24w2d miała 680 gram i zostało to okreslone jako idealnie zgodne z terminem z OM :tak: Myslę, że nie masz się czym martwić, tym bardziej, że4 sama widzisz jak Milutka księżniczki przybrały w ciągu tygodnia :-)
 
Dziwewczyny - gratuluję zdrowych dzieciątek i super wyników:)

My tez już po wizycie - Synek waży juz 1200 gram! Przez 3 tygodnie przybrał na wadze 300 gram i ogólnie ma się dobrze, ułożony jest główka do dołu. Lekarz powiedział, ze do końca ciąży potroi swoją wagę.:tak:

Moje wyniki też w końcu sie wykalarowały - najważniejsze NIE MAM CUKRZYCY!, ani cholestazy. Wczorajsze 3 godzinne testy na glukozę to potwierdziły - jejku jaka jestem szczęśliwa:-).

Aha i łozysko się w końcu ruszyło i jest już na bezpiecznej wysokości, szyjka zamknięta (3,5 cm).

Następne spotkanie z Synkiem za 3 tygodnie:-)
 
reklama
Scarletka...cieszę,się że z maluszkiem wszystko dobrze,że rośnie jak na drożdżach a z płcią - jeszcze trochę i wyjdzie co ma wyjść :tak:;-)

Milka...aż serce rośnie jak się widzi jak ładnie Twoje kruszyny rosną!! Oby tak dalej i oby morfologia była jeszcze lepsza!!:tak::-)

Fifronka
...szybko zleci nie martw się, zaraz święta, po świętach sylwek więc nim się obejrzysz a będziesz u ginka!! A póki co super ,że wszystko oki!!;-)

Trzebiska..ja również za równy tydzień od dziś mam wizytę ;-) 22 grudnia!

Madzkim...spokojnie, jeszcze Twoja Niunia tak urośnie ,że hej!!;-)
 
Do góry