reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Zuza- takie badania mozna robic w kazdym momencie ciąży i ejsli lekarz ma ku temu powody lepiej je zrobic...moze chce Cie miec pod kontrola bo ciąza wysoka. hmm
WSKAZANIA DO WYKONANIA BADANIA
[FONT=Arial CE, Arial, Helvetica, Helvetica CE][SIZE=-1]Badanie powinno być wykonywane u wszystkich kobiet - zarówno Rh dodatnich Rh (+), jak i Rh ujemnych Rh (-):
  • jeżeli przeciwciała zostaną wykryte - należy określić rodzaj i miano przeciwciał oraz regularnie kontrolować ich poziom zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego, zwykle co 4 tygodnie;
  • jeżeli przeciwciała nie zostaną wykryte - należy wykonać ponowną kontrolę między 28 a 30 tygodniem ciąży.
Badanie jest wykonywane na zlecenie lekarza
[/SIZE][/FONT]
Scarletka super ze u Was wszystko dobrze a dzidzia faktycznie zdrowo rośnie:)
 
Zadowolona jestem również, że nie kazał mi powtarzać tej krzywej cukrowej, której nie przetrzymałam:-) stwierdził, że jak zrobię krzywą cukrową 2 godziny po jedzeniu bez picia czegokolwiek, to wystarczy ufffffffffffff
 
Druga wizyta dzisiaj zaliczona:) Dziewczynki od zeszłego czwartku przybralyz wagi 1295g i 1309g do 1529g i 1485g:):) Rosna moje kruszynki w tempie ekspresowym:)a mama jest coraz bardziej dumna.
Morfologia sie nam mocno poprawiła i czuje sie spokojniejsza:):-)

:ninja2:
 
Milutku-to wielkie baby z tych twoich kruszynek, spokojnie mogą się rodzić
Scarletko-z płcia czesem tak bywa, pewne jest dopiero po porodzie
 
reklama
Milus- to masz kochana głodomory w srodku no hahah tyja jak na drozdzach..............


ciekawa jestem ile mój Nunuś wazy???? mam nadzieje ze w sobote na usg mi powie:laugh2:
 
Do góry