reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Pinus- oby ten czas do Twojej wizyty szybko zleciał bo ja tez jestem ciekawa co tam u Was słychać:)


Jak ja się ciesze jak każda z nas pisze tu swoje relacje z wizyt i to takie są głównie dobre wieści ze az serducho mięknie:) tak sie ładnie trzymamy wszystkie dzielnie:)

dziękujemy za pochwały:)
 
Futrzak, Miluś, Scarletka suuuper wieści. Milus twoje dzewczynki to faktycznie jak na drożdżach ;)

Ja byłam dziś na wizycie kontrolnej bez usg. Póki co, wszystko w porządku. Teraz tylko w przyszłym tygodniu wizyta u okulisty i powtórka z krzywej cukrowej. A kolejne USG, niestety, dopiero 17 stycznia :( Gdyby nie Święta po drodze, to chyba bym sie nie doczekała. A tak to czas może szybciej zleci.
 
Fifronka- oj zleci Ci szybciutko. Ty będziesz oglądać swojego maluszka na usg a ja będę się pakować do szpitala:)he he ale czad:) Najważniejsze ze u Was wszystko dobrze- i tak trzymac:):)
 
I tego Ci Milus zycze:) a ostatnio jak bylismy ogladac wozki w tym naszym ogromnym sklepie to widziałam przesliczne ciuszki w rozmiarze 50;) od razu pomyslałam o Twoich ksiezniczkach:)
 
Miluś gratuluję dużych córeczek! rosną szybciutko i ani się nie obejrzysz, a przekroczą wagę 2kg:tak: nic tylko się cieszyć!
fifroneczka doczekasz się, doczekasz. wiem, co przeżywasz, sama mam odczucie niedosytu:-D
 
reklama
Do góry