reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Futrzaczkuuu kurka wodnaaa nie mogłam sie napatrzeć z moim M na zdjęcia Twojego Skarba ;))) Piękne i ciesze sie ze wsio oki ;))))))

Martita gratuluje dobrych wieści o syneczkuuu ;)))
 
Dziewczyny mam problem, dostałam od swojej gin skierowanie na badanie, standardowe jak co wizytę oraz jakieś przeciwciała, ale nie mogę się rozczytać na tym skierowaniu, czy wy też miałyście jakoś w tym czasie takie wyniki do zrobienia??? jeśli się nie rozczytam, będę musiała do niej zadzwonić i zapytać.....
 
ja również po wizycie u ginka. mam same dobre wieści:-) Łożysko się podniosło, dzidziuś ułożył się główką w dół, zagrożenia żadnego nie ma. Maluszek rośnie szybciej jak na ten tydzień ciąży, termin porodu z 20 marca przesunął się na 13 marca. Jest ponoć długi i duży:-D waży już 1030g. podczas usg popijał sobie słodkie wody płodowe:tak:
a co do płci, to u nas jednak chyba do samego końca będzie niespodzianka, bo najpierw ginek stwierdził, że dziewczynka, a kiedy moją minę zobaczył spytał: a nie to miało być? :-D ja na to, że wcześniej był chłopiec. Zaczął podglądać maluszka kolejny raz i znowu przyznał: jednak chłopak:baffled: ale po takich zmiennych zapewnieniach chyba muszę się szykować, że Bartusiowi po porodzie mogą zniknąć jajka:-p koniec kupowania ciuszków typowo na chłopca..
 
Skarletka - suuper że wszystko dobrze:-) no i kolejna marcóweczka z ponad kilogramowym dzieciaczkiem:-) a z tą płcią to niezła zabawa widzę:-) może warto na jakieś 3d się wybrać? :-)
 
reklama
Do góry