reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Vetka - ciąża przebiega prawidłowo, więc po co miałabyś siedzieć w domu jak chcesz pracować:-) a Twój wynik, no cóż, jedno jest pewne - cukrzycę można wykluczyć;-)
Dlatego, że m.in. pracuję z krowami i końmi oraz dużymi psami a to już nie musi byc całkiem bezpieczne dla kobiety w zaawansowanej ciąży. I pierwsza ciąża skomplikowała się porodem przedwczesnym w 32 tyg na szczescie wyprowadzonym
 
dzięki dziewczny:tak:

ola nie parka ale babski gang!:-) Zosia ma już niemal 4 lata:-)

vetka oj oj takie zwierzęta to podziwiam za wytrwałość! ja niby też nie umiem w domu siedzieć, ale trzeba szanować jak jest wszystko ok i nie prowokować tym bardziej, że podobnie do Ciebie mam teraz skurcze i bóle
 
Madzikm- moje gratulacje- i jak to milo się czyta ze u Was wszystko oki:):)


Vetka- ty nam uważaj na siebie i prowadź oszczędny tryb życia:) dobrze ze wszystko jest w porządku:)
 
Dziewczyny ja po wizycie -jeszcze w sobotę byłam ale niestety dopiero dzisiaj piszę.Trochę miałam doła bo byłam na usg z córcią a M siedział na poczekalni sam jak ten h..j na weselu-za przeproszeniem.Pierwszy raz wogóle udało mu się jechać z nami bo przecież nigdy go niema i chociaż najpierw mówił że idzie a potem a po co?może gin będzie zła?a na końcu jak mała się spytała czy idzie z nami to wymyślił że trochę nas za dużo bo troje na jednym usg więc nie prosiłam-powiedziałam mu w domu co o tym myślę i ogólnie się poryczałam ale jak to facet stwierdził że przecież to nie ostatnie usg i jeszcze zdąży iść ale ja go już nie będę prosić.Powiedziałam tylko jakie moje takie i twoje.Dzidziuś nasz okazał się 100% synkiem i dowiedziałam się że będzie duże dziecko bo już ważył 1113g-więc chyba naprawdę dużo co nie?Przynajmniej z dzidziusiem wszystko dobrze.:-)
Sorki kochane że wylewam żale teraz i tutaj ale chociaż mi lżej.
Kochane dobrze że u Was wszystko ok i proszę szanujcie się przed świętami żeby nie wylądować na patologii po porządkach.Pozdrawiam!:-)
 
Ana4 gratuluję synka, duży z niego chłopak:-), szkoda, że mąż nie chciał iść, faceci - kto ich zrozumie:confused:

Madzik gratuluję dziewczynki:-), fajnie, Twoja córcia na pewno szczęśliwa, że będzie miała siostrzyczkę :-)
 
reklama
Ana- nie martw się kochana:) faceci to świnie i wcale Ci się nie dziwie ze chciałaś nam tu wylać swoje żale:) zawsze do nas wal śmiało:) od tego tu jestesmy. Jak nie chce chudzić to łaski bez!!! Nie wie co traci!!!! A waga dzidzi jest imponująca- ale to tylko się cieszyć z zdrowego chłopaka:):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry