reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Witam, ja po piciu glukozy - mało było wiec szybko poszło i bez cytryny:-p:cool:, wyniki odbiorę jutro bo dziewczyny z laboratorium zamówienie złożyły :-p:tak::-) a i tak na porodówkę jutro jadę to napiekę więcej:tak::-). Po pół godzinie od wypicia Pawełek skopał mi z nadmiaru cukru wątrobę:tak::-D:-D.
 
reklama
Marta dzielna dziewczyna jestes ;)
Patik dokładnie to samo ostatnio powiedziałam znajomej bo mi pisała ze bedzie cc bo mała lezy miednicowo(ona jest dokładnie w tym tyg co ja) i wczoraj moj gin mi powiedział ze małe szanse sa ze sie obroci bo juz jest dosc duza a ja mam mało miejsca w brzuchu,no ale zobaczymy;)
 
ola - gratulacje super wieści:-) no i jaka córcia już duuża:-)

ja jutro idę do gina i muszę się wypytać jak dzidzia leży bo jak będzie miała jakieś ułożenie wskazujące na cesarkę to chyba zacznę ćwiczyć - bo sa jakieś specjalne ćwiczenia które mogą (ale nie muszą) pomóc by dziecko się obróciło...

wyniki krwi bez zmian co miałam podwyższone/obniżone pozostało na takim samym poziomie ... a glukoza 88/po 1h 132 ...więc w górnych granicach ale chyba jeszcze w normie... zresztą gin jutro na pewno się wypowie:-)
 
ja na czczo miałam 81 po 2 h 75 glukozy miałam 124 więc chyba norma bo przy 50 jest do 140 chyba? czy sie myle?
 
olu moja kuzynka w 39 tc miała córę ułożona pośladkowo chyba, a tuz przed terminem porodu mimo małej ilości miejsca Laurka sie zdążyła odwrócić główką w dół i poród był sn. tak więc wszystko jest możliwe i nie ma co martwic się na zapas.

a co do glukozy to ja miałam po 2h 139 i mam zakaz jedzenia owoców i picia soków, a test do powtórki w 29-30 tc. zalecił to diabetolog a nie gin.
 
Fifronka wiem ze jeszcze wszystko moze sie zmienic ale ja własciwie to sie nie martwie ze moze byc cc ;)
Co do glukozy u mnie przed było 76 a po 75g po 2godz było 99 ;)
 
Dziewczynki jestem w euforii od kilku godzin! siedziałam na poczekalni pół godziny i nie mogłam ochłonąć po tym jak dowiedziałam się, że będzie CÓRA!
nie sądziłam, że poznanie płci może dać tyle radości:-):-):-):-)

Moja intuicja nic nie warta - chłopak na bank czułam:-D

Ziewała, pokazywała język i jest zdrowa!

Dostałam ochrzan za zbyt aktywny tryb życia i częste bóle. Będę już grzeczna:tak:
 
ja tez już po wizycie, wszystko ok, wypertraktowałam jeszcze miesiąc chodzenia do pracy ale od połowy stycznia czeka mnie L4 bo są skurcze. Moja pani gin jeszcze nie widziała takiego wyniku by po 1h od wypicia 75g glukozy mieć niższą glukozę we krwi niż na czczo, ale jedno jest pewne - to nie cukszyca więc nie powtarzamy tego testu!!!
Olu - położenie pośladkowe w 28 tyg naprawdę o niczym nie świadczy a obracają się 3 kg dzieci a nie raptem 1 kg więc spokojnie, jeszcze wszystko zdarzyć się może
 
reklama
madzikm - gratulacje córci:-) super, że wszystko ok;-)
Vetka - ciąża przebiega prawidłowo, więc po co miałabyś siedzieć w domu jak chcesz pracować:-) a Twój wynik, no cóż, jedno jest pewne - cukrzycę można wykluczyć;-)
 
Do góry