reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Pinka - emek tak mówi, a jak zobaczył go na usg to o mało się nie popłakał;)

Clifordzik - dziękuję bardzo:) niezłe ma tempo przybierania, jeszcze 4 tygodnie temu ważył 370 gramów;)

Lokata - podobno na 99% wstydniś, ale mieliśmy to właśnie dziś potwierdzać, a tu taki numer nam wywinął;)
Tylko nie mówcie nikomu dziewczyny, że zjadłam pół tabliczki czekolady, żeby był bardziej ruchliwy;)
 
reklama
Hej laseczki-marcóweczki
tez jestem po wizycie u meje dr i macica ok, szyjka też, wyniki wiedziałam że niezbyt rewelacyjne więc dostałam kolejny preparat żelazowy i jeszcze wiecej magnezu no jesli morfologia nie przestanie spadać to po nast wizycie bedzie żelazo w zastrzykach. Młode nie chciało dać sobie sprawdzić tętna - kopał w glowicę do pomiaru tetna plodu i były głównie zakłócenia. Za tydzien mam usg połówkowe to może się dowiem kto tam mieszka.
pestusia-gratuluje udanj wizyta, masz rację taki prezenty - niby duperela - a cieszą
 
Tez za tydzien idziemy na badania i usg polowkowe, jak mi moj bobo wywinie taki numer, jak pestusi to sie porzadnie zdenerwuje ;)
 
pestusia Ty nie strasz bo ja mam wizyte jutro i ginka nam obiecała że powie ale jak nasze małe taki numer wywinie to ja nie wiem
 
Agnes- to fajnie ze masz w UK taka dobra opiekę- kurcze zawsze same złe opinie a tu widać ze wszystko zależy na kogo się trafi:):)

Pestusia- ważne ze dzidzia jest zdrowa:)a pleć to już pikuś:)hihihi

Vetka- no to masz małego wiercipiętę:) wspolczuje Ci z powodu tej morfologi- mam nadzieje ze obejdzie się obejdzie bez tych zastrzyków!!!
 
reklama
Do góry