reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Pinka, MaLea - gratuluję na niebiesko!!!

I ja też muszę wziąć się za zdrowsze odżywianie, tym bardziej, że poza kwasem OMEGA3 z DHA nie daję rady brać regularnych witamin, bo mam po nich straszne mdłości.
 
Gratulacje wszystkim szczęściarom!! :-)
ja też miałam, wczoraj wizytę, póki co Natalka jest nadal Natalką :-), waży 405g, jak zwykle na badaniu odstawiała balety jakby chciała się pochwalić swoimi nowymi umiejętnościami -
mama! patrz jak umiem ssać kciuk!! tata! patrz jak się bawię pępowiną!! :-):-):-)

łożysko mam nadal trochę za nisko ale bez jakiejś tragedii, powinno się jeszcze podnieść, nieznaczne ślady estrogenu w cytologii nie są zbyt dobre ale też nie ma dramatu, mam po prostu nadal brać duphaston. Za dwa tygodnie krzywa cukrowa :baffled:
 
Ostatnia edycja:
A ja dzisiaj odebrałam wyniki (morf. i mocz). Jak na razie jeszcze w normie, ale zaczęły spadać i sa przy dolnej granicy. No ale nie jest źle. We wtorek do lekarza - zobaczymy, co powie na to.
 
MaLea gratuluję chłopaka !!!
Pinka cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku :-)
Kajtusza super, że Natalka nie zmieniła płci :-) może ona baletnicą w przyszłości zostanie
Milutek cudo zdjęcie i najważniejsze, że królewny mają się dobrze :happy:
Fifronka dobrze, że wyniki w normie :-)

a ja dzisiaj mam wizytę o 16, bo znowu mi się infekcja przyplątała :confused2:, mam dość tych infekcji:wściekła/y:
 
Witam Kochane!
Wszystkim gratuluję dobrych wieści :)

Ja też byłam wczoraj na wizycie ... morfologia ok, no i najważniejsze że w moczu nie ma białka. Nooo i -2kg w 3tygodnie :/
Dostałam też skierowanie na krzywą cukrową, bleee :/
We wtorek ide na USG połówkowe.
 
malea gratuluje drugiego synusia :)

pinka, milutek,katjusza gratuluje dobrych wiesci

mam nadzieje,ze nikogo nie pominelam?

moje polowkowe dopiero 11.11. wiec jeszcze poczekam ::)
a badania (mocz, wszystkie na krew) mialam az 1 raz robione :-D i wyniki to sobie zobacze jak dostane karte ciazy do reki na polowkowym :-D (no ale to norma tutaj....)
 
Dzien dobry mamusie:-D:-D
Z braku czasu wpadlam tylko pochwalic sie, ze oczekujemy SYNKA:-D:-D Bylam wczoraj z moim na badaniu 4D w Chorzowie...Polecam!! Dzidzius zdrowy i wszystko idealnie jest:-):-) Gratuluje wszystkim mamusiom Dziewczynek oraz Chlopcow...:*:*
A jutro z moim zalozymy zlote obraczki na paluszki:-):-) stres jak nic....i resztki zalatwiania:-):-)
MILEGO DNIA ZYCZE:*:-):-)
 
reklama
nikusiazory ... jutrzejszy dzień na pewno będzie przepiękny ... sama niedawno go przeżywałam i podobnie jak Ty bałam sie okropnie, jednak w praktyce wszystko poszło ok.
 
Do góry