reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

popieram Koncie:) Ja mimo ze mi powiedzieli dwie dziewczynki- mam zamiar kupować praktyczne kolorki:) Choćby po to żeby były potem komus w spadku:)A i moze kiedys uda sie ten synus- bedziemy probowac- nie ukrywam:)
 
reklama
wszystko sie okaze w marcu :)

ale latwiej o pomylke przy dziewczynce, bo czasem mozna siusiaka nie zauwazyc.
Ale jak juz go dobrze widac to raczej ciezko o pomylke, no chyba ,ze pepowina sie tak niefortunnie zawinela ;-) ale jesli na kazdym usg widac to male prawdopodobienstwo.
 
A moi rodzice niepocieszeni, że będzie chłopak :p też mieli szeroko zakrojone plany co do dziewczynki, za to druga strona uradowana, tylko, że oni raczej mniej zainteresowani jak do tej pory...
 
heh u Bosej był extra siusiolek i co jest Stella ja myśle że jak z 3razy potwierdza płec to można byc pewnym o rety a ja do gina 2 jutro ciekawe czy zrobi połowkowe?
 
tak,ale jak na kazdym usg widac siusiaka to ciezko,zeby z tego dziewczynka wyszla ;)
a u 'dziewczynki',czasem mozna nie zauwazyc ;)
a u bosej to bylo bardzo wczesnie (jesli sie nie myle to cos kolo 13tyg.?) wiec nie trudno o pomylke w tak wczesnej ciazy.
 
tak,ale jak na kazdym usg widac siusiaka to ciezko,zeby z tego dziewczynka wyszla ;)
a u 'dziewczynki',czasem mozna nie zauwazyc ;)
a u bosej to bylo bardzo wczesnie (jesli sie nie myle to cos kolo 13tyg.?) wiec nie trudno o pomylke w tak wczesnej ciazy.
 
ja tam nie mam nic przeciwko, żeby Maks okazał się Lilianką :D niech się tata teraz nacieszy, a potem ja będę triumfować :p wiem, wredna jestem, ale M powiedział, że nie odpuści wczorajszego USG, bo pewnie będę ściemniać z płcią. Ja bym miała ściemniać? :>
 
reklama
Dziejuje wam bardzo:) my jestesmy prze szczesliewi!!! Nic mi niemowili ile maly wazy ale mowili ze ma ok 21cm:) Zaczynamy myslec nad imieniem wiec mamy powazne tematy na glowie! A moja mala ksiezniczka powiedziala ze tego chlopczyka zamienimy na dziewczynke!!! :)


pozdrawiam was wszystkie!!!!
 
Do góry