reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
rudzik ale armatka:-D ale dobrze że koncia powiedziała jaka to perspektywa bo ja to w oglądaniu tych usg się czasem gubię :-)

bosa filmik super:) no i chyba już nie ma wątpliwości że to córa:-D

ona- gratulacje dobrych wieści! :-)
 
No i jestesmy po wizycie i usg połowkowym:-)
Jesli chodzi o dzidziolka to wszystko jest w normie,wszystkie narzady na swoim miejscu i ogolnie wszystko jest bardzo dobrze:-).Co do płci to niestety ciezko było zobaczyc bo straszna wiercipieta z bobasa;-) i lekarz powiedział ze gdyby nawet musiał to dzis by na 100% nie powiedział ale raczej nic miedzy nogami nie wisi;-).
Niestety moje wyniki morfologi nie sa wzorcowe (za duzo białych krwinek) wiec nastepna wizyta z morfologia juz za miesiac.
A i wymiary dzidzi wskazuja jak zwykle na ciaze o tydzien młodsza.
 
Dziękuje bardzo dziewczynki ;) Kochane jestescie... Scarletko juz nie musze Cię zarażac bo juz dawno Cię zaraziłam tymi dobrymi wieściami na całą ciąże :D :-)nie wiedziałasss??:-p hehe powodzonkaaa :))))

Oleńko ciesze się ze dobre wieści ;D idziemy łeb w łeb bo ja tez jeszcze nie wiem cio jest ale siusiaka to nie widziałam :p hehe to kiedy masz teraz wizyte??

Wogole to mam do Was pytanko... czy bolał Was brzuch po którymś USG?? bo

ostatnio mnie troszke pobolał, a dzisiaj tak strasznie się w południe zwijałam, bo

mnie nacisnął ze nie mogłam siusiu nawet zrobic, ani użyc mięsni zeby wstać z

łózka tak mnie brzuch na dole bolał ;:)-( juz troszke przeszło, jest o niebo lepiej...
 
ola.80 gratuluje zdrowiutkiego dzidziusia:-) życzę poprawy wyników następnym razem:tak:
ona1986Tobie też gratuluje że dziedziątko rozwija się jak należy, tak dobrze czytać że nasze szkrabiki w brzuszkach mają się dobrze:-) co do Twojego pytania -
na ostatnim usg, w trakcie badania bolał mnie brzuch jak gin tak mocniej przycisnął, po wyjściu z gabinetu też go trochę czułam , ale po jakimś czasie przeszło
 
Ona- kolejne super wieści....że wszystko jest oki i może będzie kolejna dziewczynka:);-);-)

Ola- kolejna Marcóweczka po połówkowym- gratulacje :):-)..hi hi hi i moze jeszcze jedna dziewczynka będzie;-)

Chyba się nam zbiera mały babiniec:)
 
Ona ja miałam dzis usg przez brzuch i tez dosc mocno mnie naciskał ginek i bolało troche,teraz juz jest lepiej;)
Nastepna wizyte mam juz 8 listopada ze wzgledu na złe wyniki.
Ogromnie wszystkim dziekuje za miłe słowa,no chyba faktycznie bedzie dziewusia i wszyscy sa w szoku;)
 
reklama
Do góry