reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Ola4 gratuluję !!!! :-)

A ja nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj prywatnie do lekarza. No i tak,pani doktor potwierdziła ciążę 6 tydzień :-). Zakazała mi przyjmować tego leku co przepisali mi w Anglii ( bo oczywiście jestem panikara i jeszcze nie zaczęłam go przyjmować, wolałam się upewnić czy mogę:sorry2: ), przepisała mi nystatynę na moją infekcję i a oprócz tego jod, bo podobno lepiej przyjmować w ciąży.
Odradziła zrobienie usg, bo powiedziała, że w tak wczesnej ciąży jeszcze mało widać i podobno nie jest zbyt bezpiecznie robić badanie usg na początku ciąży. No to tyle :-)
 
Agnes- to chociaz cos wiesz i super gratulujemy potwierdzenia!!!!!!! a jednak czasami warto zaufac intuicji dobrze ze nie bralas tego leku.....
 
Hej,

Miałam się zameldować zaraz po wizycie, jednak troszkę mnie zeszło :-)
19.07.2010r potwierdzone pijące serduszko (tętno płodu 150), 7 tydzień ciąży i wszystko dobrze się rozwija.
Termin rozwiązania około 8 marca.
Za 4 tygodnie następna wizyta i USG genetyczne :-)
W dalszym ciągu biorę Luteinę pod język 2 x dziennie oraz Feminatal 800 i tak do 12 tc :-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie 2.jpg
    Zdjęcie 2.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Do góry