reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Witam wszystkie drogie przyszłe mamy:) tak jak obiecałam piszę co i jak ( futrzakowa dziękuję za dobre słowo!) otóż dziś jest jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu , byłam na usg i moja fasolka ma 7mm :) i serducho biję 138u/min ...tak więc szczególnie zwracam się do kobiet które martwią się samym pęcherzykiem - będzie dobrze- tylko potrzeba czasu!!!
 
reklama
cliford gratuluje i zupelnie sie z toba zgadzam,pozytywne nastawienie i myslenie i wiara ze wszystko jest ok jest bardzo wazne:-)
Ja mam wizyte 27.07 ciekawe czy uslysze serduszko mojej fasolki :-) no i ciekawe na jaka polozna trafilam :-)
 
Witam wszystkie drogie przyszłe mamy:) tak jak obiecałam piszę co i jak ( futrzakowa dziękuję za dobre słowo!) otóż dziś jest jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu , byłam na usg i moja fasolka ma 7mm :) i serducho biję 138u/min ...tak więc szczególnie zwracam się do kobiet które martwią się samym pęcherzykiem - będzie dobrze- tylko potrzeba czasu!!!

gratulacje i duzo spokoju zycze
 
witaj uk!! ja bylam w klinice planowania rodziny potwierdzili ciaze i kazali mi zadzwonic do gp i sie z polozna umowic wiec spotkanie mam 10.08 a usg 26.10 a do tej pory robta co chceta....

Tak jest nie tylko w UK.
W Polsce, na NFZ ma sie 2 do 3 usg.
Jesli chodzi o polozna, to ja zmienilam w pierwszej ciazy. To nie jest tak, ze jest sie skazanym na jedna. Mi nie pasowala- znalazlam super inna...

No ale w sumie to co chcialabys wiedziec, skoro dziecka nawet nie bedzie dobrze widziec?
Jesli cos bedzie nie ok, pozostaja walk-in-clinic i pogotowie.

Mi sie to wlasnie wczoraj przydarzylo, spedzilam noc w szpitalu. Krwawilam i mialam dziwny bol. Zrobili mi absolutnie wszystkie badania, a rano usg. I wszystko jest ok.
 
cliford - cieszę się bardzo :-)

a ja mam kolejna wizytę w środę ...mam nadzieję zobaczyć coś więcej niż czarną małą kropeczkę ;-) no i że ginek wreszcie potwierdzi ciążę :-D
 
Widzę sporo dobrych wiadomości.
Ja po weekendzie mniej zestresowana jestem :)
I o wiele bardziej spokojna. Zaczęłam wdrażać pozytywne myslenie :)

Gratulacje dla potwierdzonych fasolek!
 
reklama
Do góry