reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Hej, u mnie też po niewielkich perturbacjach - wszystko już w porządku
maleństwo waży 1,600 gram - to nie jest czasem zbyt mała waga? ile ważą wasze dzieci obecnie? moj skarb jest mniejszy o kilka dni

i mam pytanie: czy leci wam krew z nosa czasami?
 
reklama
Mi praktycznie codziennie leci krew. Może "leci" to za dużo powiedziane ale mam na chusteczce plamy krwi codziennie od ok. 2 miesiecy.:crazy:
 
Gosiaczek81, mój Tymek w czwartek ważył ok.1740 g, ale mi się znów wydaję,że to trochę za dużo. Ja bym się cieszyła,że mniej waży-łagodniejszy poród. Myślę,że nie powinnaś się denerwować. Nabierze w swoim czasie :-) Mamy w końcu jeszcze trochę czasu...
A co do krwi z nosa, to mi się nie leje, ale jak smarkam to mam wieczne skrzepy z krwi w nosie. Ponoć krew z nosa, to normalny objaw w ciąży. Wyczytałam w jakimś artykule na necie.
 
dziewczyny ja wiem, że przy smarkaniu bo mam od dlugiego czasu i przy myciu zebow takze, ale ta krew mi wypłynela z nosa :-( mam nadzieję, że żelazo mi sie nie obnizoyło, bo jakies ostatnie 3 tyg bylam na antybiotykach i bralam tyle roznych lekow ze pomijałam dawki prenatalu :((
 
Mamausia ale stres, miejmy nadzieje ze to faktycznie pekniete naczynko
Zołza super ze na wizycie ok, a Edgarek jeszcze sobie bryka, za niedługo miejsca bedzie brakowało to sie troche uspokoi z brykaniem:-). OOO jakie fajne zdjecia Edgarkowe:-)
Gosiaczek gratuluje i nie martw sie wagą, jezeli lekarz nie mowi ze za mało to bez obaw, na pewno wszystko jest dobrze. CO do lecącej krwi z nosa to mi sie leje bardzo czesto, tym tez nie ma sie co martwic, no chyba ze masz jakies duze krwotoki
Traschka, Ironia, Aneczka kciuki trymam mooocnoo:-)
 
Gosia, ja smarkam krwią a czasami jeszcze leci mi ciurkiem... i to od pierwszego trymestru. Z tym, że ja mam problemy z naczynkami i przed ciążą brałam na to codziennie rutinoscorbin- teraz w ciąży odstawiłam (bo ile tabletek można łykać...) i ciągle mam z tym problem. Z dziąsłami też:(
 
Hej, u mnie też po niewielkich perturbacjach - wszystko już w porządku
maleństwo waży 1,600 gram - to nie jest czasem zbyt mała waga? ile ważą wasze dzieci obecnie? moj skarb jest mniejszy o kilka dni

i mam pytanie: czy leci wam krew z nosa czasami?
Mi leci prawie od początku ciąży są to skrzepy ale również mam normalne krwotoki a o dziąsłach nawet nie wspominam :/ Jest to spowodowane zwiększoną ilością krwi w krwioobiegu więc nic się nie martw :-) Co do wagi to kazdy dzieciaczek inaczej rośnie, może cię jeszcze zaskoczyć na koniec. Wsogóle to USG jest tylko orientacyjnie i nie raz przy porodzie wychodzi zupełnie inna waga:-) więc spokojnie ;-)
 
asinka, larvunia, ironia, polkajka, doggi, blusia, icak, zolza, aneczka1526, aaga1407 - dziewczyny bardzo Wam dziękuję za kciuki i słowa otuchy, Wasze kciuki naprawdę czynią cuda
ja jestem już po badaniu, moje pierwsze ktg mam już za sobą, mały wierzgał jak nie wiem, łobuz mały, dźwięki niesamowite, badanie długie ok 40 minut pod sprzętem leżałam ale na szczęście okazało się że wszystko jest z Tymciem dobrze, kamień spadł mi z serca :-)
 
reklama
Zolzik Edgarek superowy!!!
asinka u mnie ginka nieźle musiała się namęczyć żeby młoda buzię pokazała....za łożyskiem cały czas się chowała - teraz te nasze dzieciaczki są już duże i czasem ciężko ładne zdjęcie buzi zrobić
 
Do góry